KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98387
Zapalone ponad rok temu
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wiesiuniowi...
Zgłoś SPAM
Mama
❤️ * ❤️… Pozostaje nie tylko ból, żal i tęsknota za tymi, którzy odeszli tam gdzie i my też odejdziemy. Pozostają nam również miłe wspomnienia wspólnych radości...❤️ * ❤️…
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣ ╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystko to, Wasze życie; każdy dzień, okruch zdarzeń i Wasz śmiech - zbieramy i chowamy gdzieś w kieszeni serca, by ocalić, kochać, pamiętać....
Zgłoś SPAM
Mama
║║║║ Choć tyle kartek z kalendarza wyrwanych, choć tyle przemknęło cudownych zdarzeń, te chwile zapamiętane ból przynoszą, kreują kolejne dni. Choć pamięć kurz pokryje, wspomnienia pozostaną…
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤☀️❤
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chcielibyśmy powstrzymać czas, bieg zdarzeń przeszłych pozmieniać, chcielibyśmy Wasz uśmiech zatrzymać, czerń w biel poprzemieniać, chcielibyśmy....Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
...(""""")... ŚWIATELKO DLA CIEBIE ANIOŁECZKU
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamięć sprawia, że jesteście blisko nas... Wiesiu światełko w Noc Andrzejkową
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE.... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego czasu....kochamy i tęsknimy ciągle tak samo Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
Mama
_⭐♨️⭐__⭐♨️⭐_ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI _⭐♨️⭐_ DLA CIEBIE SKARBIE _⭐♨️⭐_
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   295   296   297   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020