❤️♨️❤️ "...Oni są z nami Niepokonani przez czas. W każdym
oddechu, życia pośpiechu są w nas..."❤️♨️❤️ Światełka
wiecznej pamięci❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Płomyków tysiąc cicho płonie jak dywan świateł ciepłych, ruchliwych, jak
pozdrowienie przyjaznych dłoni...dla Was Kochani...w sercach, w pamięci
każdego dnia Jesteście
❤️♣❤️ Kochani, dziękuję bardzo za pamięć o moim mężu.Chorowałam
, jest lepiej i postaram się w miarę możliwosci pamiętać o Waszych
bliskich. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Halina Dobrońska żona śp...Henryka
❤️♣❤️ Kochani, dziękuję bardzo za pamięć o moim mężu.Chorowałam
, jest lepiej i postaram się w miarę możliwosci pamiętać o Waszych
bliskich. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca osnute obrazem Bliskich...minionych chwil fragmenty szczęścia...szept
ust w modlitwie zwieńczonej westchnieniem...wirujące obłoki wspomnień...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Mija tylko czas..
Ból i smutek pozostają.
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu kochany.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Córka Henryka Dobrońskiego
❤️♨❤️♨❤️ W cieple migocącego płomienia zamknięta jest
PAMIĘĆ. Ta tkliwa w osłonie miłości i ta, w okruchach wspomnienia.
Zostawiam światełka i modlitwę .❤️♨❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
córka Henryka Dobrońskiego
❤️♨❤️♨❤️ W cieple migocącego płomienia zamknięta jest
PAMIĘĆ. Ta tkliwa w osłonie miłości i ta, w okruchach wspomnienia.
Zostawiam światełka i modlitwę .❤️♨❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście ciszą która śpi, Jesteście tęsknotą oczu we łzach, na zawsze
pozostaniecie w sercach bliskich, Jesteście...choć już tu Was nie ma...
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤♨️❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama tadzia W
Niedzielne światełko pamięci.Św. Barbaro módl się dziś za Wiesia i
Roberta
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci ... ŻYŁEM
KRÓTKO CHOĆ ŻYĆ CHCIAŁEM, BÓG MNIE WEZWAŁ IŚĆ MUSIAŁEM
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Życie człowieka jest jak płomień świecy... Wystarczy podmuch wiatru, żeby
je zgasić.... R.I.P.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chłód nas przenika, osłabia nasza wiarę, więc się otulamy ciepłem
wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...aż do
spotkania Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.