W pamięci przechowujemy każdy, nawet najmniejszy ślad Waszego istnienia...w
naszych sercach Będziecie żyć zawsze... Bądźcie Tam szczęśliwi Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko
Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba.Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają.Tak
jak my o nich,oni o nas pamiętają, Wiesiu. .❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
A przed nami wspomnień tyle...zostawiły w naszych sercach trwały ślad i na
dłużej niż na zawsze tam zostaną, bo wyryte są uczuciem, które
znacie...Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
A przed nami wspomnień tyle...zostawiły w naszych sercach trwały ślad i na
dłużej niż na zawsze tam zostaną, bo wyryte są uczuciem, które
znacie...Aniołki Nasze Ukochane
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze
wywoływać będą morze łez i są takie Osoby, na myśl o których zawsze
zasypie nas lawina wspomnień...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️I choćby pogasły wszystkie światła,nie pozwól zasnąć
nadziei,bo gdzieś na dnie tej ciemności jest płomień,którego nie zgasi
żaden wiatr.Najjaśniejsze światełka pamięci.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama
◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕........JAK TRUDNO ŻYĆ
WSPOMNIENIAMI, GDY KTOŚ MÓGŁ BYĆ
JESZCZE Z NAMI.... ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko... jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas
otacza...kiedyś odnajdziemy się Tam...i będziemy spacerować pośród gwiazd
Kochani...razem, na zawsze....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niech blask tej świecy rozświetla drogę tym, których już nie ma z nami. ___
Światełko z modlitwą dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy
w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa, gesty,czyjeś
oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Wami w Niebie...i ta cisza; pusta,
cicha, sucha, czarna...bo najcięższe jest czekanie...ta samotność ciemna i
tęsknota serca wielka...
Zgłoś SPAM
Mama
෴❤️❤️෴☀️෴❤️❤️෴ "Nie umiera ten, kto trwa w
sercach i pamięci naszej" ❤️❤️
✿⋞♡⋟✿✿⋞♡⋟✿✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨❤️♨Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie
słyszy.Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie
miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć. ♨❤️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba...nasza miłość i tęsknota obraz Wasz
wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta...ale wierzymy, że kiedyś
się spotkamy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.