♣❤️♣ Wiem ,że spotkamy się. Tam gdzie życie nie jest snem. Tam gdzie
w miejscu stoi czas. I gdzie trafi każdy z nas. Zostawiam światelka wiecznej
pamięci codzienną modlitwę....♣❤️♣
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️"Łzy wciąż płyna,serce pęka brak tu
szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności" „Bo umrzeć to zbyt
mały powód żeby przestać kochać.Imieninowe światełka i
modlitwa."❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknoty nie opiszesz...wokół wszystko rani...ale jesteśmy pewni, że Was
Kochani spotkamy...bo jeśli w to nie wierzyć, to jak to wszystko przeżyć...
Świat wygląda tak samo, choć tyle się zmieniło... Nic już się nie
powtórzy, nie będzie już, jak było... Wiesiu styczniowe światełko mojej
modlitwy i zadumy
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście wśród nas, tuż obok nas, chociaż w takiej niemej ciszy, za mgłą
smutku i tęsknoty, niewidzialni, a tak bezgranicznie obecni....Ukochani
;Nadzieja zawiera w sobie światło mocniejsze od ciemności, jakie panują w
naszych sercach; — Jan Paweł II --- Światełko z modlitwą Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥ Twe serce wędruje z nami, po
krętych ścieżynach losu, wciąż czujemy Twoją obecność, zapomnieć Ciebie
nie sposób. Modlitwa i światełka dla Ciebie.♥ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cudowny czas, gdy Byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...tęsknimy,
a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serca....
Zgłoś SPAM
Mama
___ [| ◕◈❤️◈◕ |]___ ❤️ Tak blisko a Was nie ma, wszystkie
marzenia rozwiał wiatr, a z Wami odszedł cały świat. ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☘️╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣
╠♥★♥╣❤️❄️❤️❄️❤️╠♥★♥╣☘️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
((❤️)) Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki... Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki, Wiesiu.((❤️))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.