❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć często świeci słońce na błękitnym niebie, zgasł nagle życia
naszego jasny promień...pośród nas nie ma już Was...pozostał smutek,
rozpacz, tęsknota bez końca...
;Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się
tęsknotą;_❀❤❀_Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
ŻYCIE NIGDY NIE BYŁO SPRAWIEDLIWE. UMIERAJĄ CI CO CHCĄ ŻYĆ, ŻYJĄ CI
KTÓRZY UMARLI ZA ŻYCIA...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
((❤️)) Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy na wieki.Pamiętam Wiediu.((❤️))
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście nas usłyszeli,
jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal....Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ Bądź pamięcią w naszych sercach po
wszystkie dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Twoje serce
bije.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mijają lata, miesiące, doby lecz nigdy nie minie ból po stracie Ukochanej
Osoby...smutne ramiona z tęsknoty usychają, usta ciągle Wasze imiona
wołają....
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨️❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak
jak my o nich, oni o nas pamiętają..❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tak niewiele pozostało....nieposkładane myśli, łzy spływające po
policzkach, zdjęcia, wspomnienia, lecz to wszystko co mamy dziś Aniołki
Ukochane.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.