KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98540
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy...palić znicze, ofiarować modlitwę, tylko tyle możemy zrobić...i jeszcze kochać, pamiętać, wspominać...i tęsknić tak bardzo...Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pamiętajmy o Tych co odeszli, ale kochajmy Tych co nam pozostali...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś łzy.ktore były naszego życia ozdobą.Pamiętam.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam daleko pośród gwiazd jest zaczarowany świat, piękniejszy od tego co nas otacza, kiedyś odnajdziemy się tam...i będziemy spacerować razem pośród gwiazd Kochani
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° NOWOROCZNE ŚWIATEŁKO I MODLITWA♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡° ❤️ Ƹ
Zgłoś SPAM
Mama
(*.¸♥¸.*´)¸.*´´*.¸ ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM, SPOTKANIE NASZĄ NADZIEJĄ (*.¸♥¸.*´)
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Bólu nie zgasi żadne ukojenie i ból chowamy skrycie, bo łez naszych nikt nie zrozumie, a dalej,dalej jest życie.Zostawiam najjaśniejsze swiatełka i codzienną modlitwę....Pamiętam.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Dla Was bo Byliście kochani...dla Was bo Jesteście kochani...dla Was bo umieliście kochać...od nas stąd - dla Was TAM - bo ciągle Was w sercach mamy...
Zgłoś SPAM
Mama
▃ •ڰۣڿ❤️ڰۣڿ.• ڰۣڿ❤️ڰۣڿ¸• ▃ ICH DUSZE JAK PTAKI DO NIEBA ULECIAŁY A NAM TYLKO SMUTEK I BÓL POZOSTAŁY •ڰۣڿ❤️ڰۣڿ.• ڰۣڿ❤️ڰۣڿ¸•
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wieczorne światełko Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni. Zostawiam modlitwę i światełka. Pamiętam.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zniknęliście z naszego życia jak obłoki zdmuchnięte z nieba przez wiatr, Byliście, a teraz Was nie ma, a my tęsknimy i zatapiamy się we wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   272   273   274   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020