Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. _ Światełko Pamięci
dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Stoję w oknie... wiatru szmer... nie ma Cię... patrzę w niebo... księżyc
lśni... gwiazdka mruga...tęskno mi...tęsknimy ogromnie Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
═◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* Światełko mojej Pamięci
◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* Dla Ciebie Wiesiuniu
✿ڿڰۣ Zawsze płonie
✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨
...Odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Upływający czas wyciska łzy tęsknoty,gdziekolwiek jesteście kochani, nasza
pamięć będzie zawsze Wam towarzyszyć.. Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie .⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cóż zostało nam dzisiaj....wspomnienia....ten czas....te chwile...to
dużo....czy może niewiele....czy aż tyle, czy tylko tyle....Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa... Światełko
Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Śpijcie i śnijcie anielskie sny, otulamy Was czule szalem pamięci i jasnym
światełkiem wysyłamy do nieba modlitwę...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
⭐♨️❤️♨️⭐ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
✨ Nadzieja i wątpliwość na zmianę sercem miota
✨ Pozostały nam tylko wspomnienia i tęsknota
⭐♨️❤️♨️⭐ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
✨ Światełko pamięci ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy za Wami.... Jesteście ciągle w naszych myślach i sercu;..•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•.. Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama
((_,»*♥*« »*♥*«,_)) •°*”˜ŚPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK
•°*”˜SZYBKO OD NAS ODCHODZĄ¸•°*”˜ ⭐♨️❤️♨️⭐
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ..... Śpij spokojnie aniołeczku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Twarz w blasku znicza, chwila ciszy...wspomnienia...żaden czas tego nie
zniszczy....tak bardzo tęsknimy Kochani...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie cichej
przystani, odpoczywają w pokoju... Wiesiu światełko zadumy i modlitwy. Śpij
spokojnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.