Cisza,pustka i brak kogoś,kto szedł wspólnym życiem,wspólną drogą. Tak
bardzo nam Was brakuje..KOCHANI......... Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jest cisza, piękna cisza, bez słów. Te rodzaje ciszy, każda inna są w nas,
są z nami zawsze... i tak trwamy w bólu, smutku, oddaniu, w ciszy....
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨❤️♨❤️....... Modlitwa i Tysiące światełek i promieni
słońca, niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez
końca......❤️♨❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Światełko i modlitwa .❤️. dla
Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę,.❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech to światełko odnajdzie Was, gdzieś tam, wysoko i przekaże Wam, że tu,
na ziemi, Ci co zostali pamiętają....światełko i modlitwa dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
⭐.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ.⭐ Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie
będzie już następnych dni.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mały gest takich jak my...nie zapomnimy, palimy świece...naszej wciąż żywej
pamięci przesłanie Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
´*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ Światełko Pamięci *•¸•* ....Nadzieje te
niespełnione, łzami rozpaczy spłynęły... Marzenia sercem wyśnione wraz z
Tobą odpłynęły....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W zakamarkach duszy, w każdym serca biciu gdzieś w podświadomości jesteś
Ty... w ukryciu. ✿ܓ .Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota. Zbyt bolesne do opisania uczucie. Tęsknota. To jest
wtedy, kiedy zabierają Ci połowę serca. Tęsknota. To wtedy kiedy
boli, niewyobrażalnie boli... tęsknimy Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.