Tam, gdzie wschodzą zorze nasze oczy szukają Waszych śladów, tam, gdzie
jaśnieją gwiazdy przeczuwamy świat, który przytulił Was z miłością do
serca, tam, gdzie jesteśmy tęsknimy tak bardzo za Wami....
Zgłoś SPAM
Mama Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko Pamięci dla Ciebie
Wiesiu..... W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy
wspomnienie przeżytych z Wami dni. ..... ˜”*•ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; _[❤]_ Światełko Pamięci dla Ciebie
Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki.Pamiętam....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wraz z Waszym odejściem, szczęścia naszego dobiegł kres, teraz tylko
wspominamy, jak to było kiedyś i pragniemy, by się wszystko powtórzyło, tak
nam bez Was źle....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.•°*"*°•.☆•❤️° Nie umiera ten, kto żyje w naszej pamięci
.•°*"*°•.☆•❤️°
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas nie goi ran,tylko przyzwyczaja do bólu..[*].. Spoczywaj w pokoju Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia czekamy i tęsknimy...♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...❤...
Zgłoś SPAM
Mama
¶¶¶¶¶(¯`⭐´¯)¶ ❤️ ŚWIATEŁKO ¶¶¶¶¶(_.⭐._) .¶ ❤️ MOJEJ
PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁECZKU
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Spoczywaj w pokoju.
☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...Kochani tak bardzo tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*❤️ Jest coś co mrokom się opiera,jest pamięć-ona nigdy nie
umiera❤️*
_ Światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️Choć mija czas, smutek
w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle
szczęścia i miłości.Zostawiam modlitwę Pamiętam..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ
♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć... czas mija, a w nas wszystko pozostaje... i nigdy nie odejdzie...
Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie Ukochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.