Otrzyjcie łzy, gdy chłód ogarnia serca nasze, pozwólcie się podnieść, gdy
nadzieja gaśnie, nie pozwólcie by wiatr porwał strzępki marzeń, dajcie nam
siłę by dalej jakoś żyć....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. -
Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️„Nic już nie będzie tak samo, została
tęsknota i gorzkie łzy i wspomnienie pozostało szczęśliwych razem
spędzonych dni. Światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie
.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w
sercu...Kochani tak tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama
╬`` ♨️ ..♥¸.•*´+`*•.¸ ♥ "...Oni są z nami, Niepokonani
przez czas. W każdym oddechu, życia pośpiechu są w nas..."
♥¸.•*´+`*•.¸ ♥ ╬`` ♨️..
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
╬`` ♨️ ..♥¸.•*´+`*•.¸ ♥ "...Oni są z nami, Niepokonani
przez czas. W każdym oddechu, życia pośpiechu są w nas..."
♥¸.•*´+`*•.¸ ♥ ╬`` ♨️..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche
wspomnienie..(♨️)..Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Są telefony, które już nigdy nie zadzwonią i ludzie, którzy nie wrócą...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Pamiętam Wiesiu.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy lampki pamięci, ich drgające płomyki cienką smugą światła unoszą
w niebo żal...pozostała nam pamięć tamtych lat, zrobilibyśmy wszystko by
móc cofnąć czas Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Przeszłość zachowana w pamięci,staje się częścią
teraźniejszości"-T.Kotarbiński.
___ Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie zatarte w sercach wspomnienia, pamięć której nie da się wymazać z serc
i z życia naszego...rozpacz i cierpienie w bezsenne noce...zabrakło serc
Waszych, tak bardzo nam potrzebnych Ukochani...
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♥️♨️♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa"_ ♨❤️♨ _ Nasza pamięć i modlitwa dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.