KuPamięci.pl

Wiesio Walas


* 07.06.1969

 

+ 09.06.1969

pokaż wszystkie
wpisy (6)
Licznik odwiedzin strony
98217
Zapalone ponad rok temu
Mama
❤️----.•´¯`• . • .•´¯`•._❤ ❤️---¯-.__.-•´ . `•-.__.❤•´- ---;;;----(❤);;;,,,,ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ;;;-----;-)_.;´ ` NIECH CI SYNKU WIECZNIE PŁONIE ♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne... jeden podmuch wiatru i... wszystko może runąć jak domek z kart.- *´✤ ˆ* Pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
★❤️♥⭐♥❤️★ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam codzienną modlitwę.Pamiętam.Wiesiu★❤️♥⭐♥❤️★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy spotkamy się znów....wierzymy w to Kochani i czekamy
Zgłoś SPAM
Mama
❤️⭐☘️⭐❤️... Ci, którzy są już w krainie ciszy, odchodząc kiedyś od nas ciałem, zostali duszą co wszystko słyszy, opiekując się nami przez dni całe. ❤️⭐☘️⭐❤️ Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamięć i światełko w IV Niedzielę Wielkiego Postu dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na tamten świat nikt się nie spóźnia, a niektórzy są tam, nawet przed czasem... Pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jeśli Tam jest szczęście, na pewno jest Waszym udziałem, bo odeszło stąd za Wami...tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. ⭐ Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. ⭐ Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Choć mija czas, smutek w sercu gości. Odszedł ktoś tak kochany, kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.... Światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i modlitwie Jesteście na zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy za Wami,jesteście ciągle naszych myślach i sercu; •ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Smutne światełko Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl , o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zostań przy nas z gwiazdą nadziei, z płatkiem Ich snu, tych co odeszli na tamten odległy, drugi brzeg...Bądź źródłem naszej siły, chlebem naszej wiary - zostań przy nas...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   104   105   106   ...   449   450    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-

28.09.2020