Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne... jeden podmuch wiatru i...
wszystko może runąć jak domek z kart.- *´✤ ˆ* Pamięć i światełko dla
Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
★❤️♥⭐♥❤️★ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie. Zostawiam codzienną
modlitwę.Pamiętam.Wiesiu★❤️♥⭐♥❤️★
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów....wierzymy w to Kochani i czekamy
Zgłoś SPAM
Mama
❤️⭐☘️⭐❤️...
Ci, którzy są już w krainie ciszy,
odchodząc kiedyś od nas ciałem,
zostali duszą co wszystko słyszy,
opiekując się nami przez dni całe.
❤️⭐☘️⭐❤️ Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pamięć i światełko w IV Niedzielę Wielkiego Postu dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Na tamten świat nikt się nie spóźnia, a niektórzy są tam, nawet przed
czasem... Pamiętam. R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jeśli Tam jest szczęście, na pewno jest Waszym udziałem, bo odeszło stąd
za Wami...tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia.
⭐ Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
⭐ Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Choć mija czas, smutek w sercu gości. Odszedł ktoś tak kochany, kto mógł
dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.... Światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to
jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i
modlitwie Jesteście na zawsze...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tęsknimy za Wami,jesteście ciągle naszych myślach i sercu; •ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ• Smutne światełko Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl ,
o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zostań przy nas z gwiazdą nadziei, z płatkiem Ich snu, tych co odeszli na
tamten odległy, drugi brzeg...Bądź źródłem naszej siły, chlebem naszej
wiary - zostań przy nas...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.