Jak na deszczu łza, cały ten świat, bez Was Kochani, nie znaczy nic....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
”˜˜”*°◕°*`♥`*°◕°*”˜˜ Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W
serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem... zapalam znicz znicz wiecznej
pamięci... ˜”*°◕°*`♥`*°◕°*”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,gdy zasypiam;
__ Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♥️⭐♥️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️⭐Oni z nami byli wsparciem,pomocą.I mieli serca pełne
miłości.Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka, Wiesiu.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem, za biciem serca, za Wami
Kochani....tęsknimy tak bardzo.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bez względu na to gdzie Jesteście...pamiętamy i kochamy Was ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał; - ♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥ - Światełko Pamięci dla
Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia.Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach,Twoje serce bije..❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam, gdzie wschodzą zorze nasze oczy szukają Waszych śladów Kochani...Tam,
gdzie jaśnieją gwiazdy przeczuwamy świat, który Was przytulił z miłością
do serca...Tam, gdzie my jesteśmy tęsknimy za Wami
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko... Światełko Pamięci dla Ciebie
Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapalam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki los już teraz nasz, że Jesteście naszym sercem i trwacie....póki
żyjemy i śnimy, za Wami łzy ronimy...Aniołki Nasze Ukochane...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.