KuPamięci.pl

Tomasz Malinowski


* 20.12.1929

 

+ 08.04.2010

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Powązkowski

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (17)
Licznik odwiedzin strony
12248
Dodane ponad rok temu
Igor Malinowski
(syn)
8 kwietnia 2011 r. o godzinie 18 w kościele św. Karola Boromeusza na ulicy Chłodnej róg Białej (nie na Powązkach) odbędzie się msza za duszę mojego zmarłego ojca, o której zawiadamiam i na którą zapraszam rodzinę i wszystkich przyjacół mojego zmarłego ojca i rodziny Malinowskich.
Zgłoś SPAM
Paul Tarczynski
Serdeczne kondolencje z powodu smierci Wujka
Zgłoś SPAM
Peter Partyka
(friend of the family)
Hello Igorze, Wlasnie dostalem zla wiadomosc o smierci Twojego Taty. Prosze przyjmij nasze kondolencje i wyrazy glebokiego szacunku w tej smutnej chwili dla wszystkich co Go znali i z Nim przebywali. Doceniamy w pelni rozmiar niepowetowanej straty, ktora dotknela Ciebie i Twoja Mame i jesli mozna jakos ukoic ten bol to chocby wspomnieniem o radosnych chwilach razem przezytych. Czlowiek zyje tak dlugo, jak dlugo sa o Nim wspomnienia, pamiec bliskich i znajomych, spuscizna duchowa i wdziecznosc otoczenia. Z powazaniem, Peter z Mama
Zgłoś SPAM
Pawel Trzaska
Wyrazy szczerego wspolczucia dla Ciebie Igor i dla Twojej Mamy i calej Rodziny pograzonej w smutku i zalobie przesyla Pawel Trzaska z zona i synem.
Zgłoś SPAM
Andrzej Wawer
Składam wyrazy głębokiego współczucia i żalu z powodu odejścia Pana Tomka dla Pani Alinki, Igora i Wojtka. Pan Tomek był wspaniałym Człowiekiem, którego takim Jego będę zawsze pamiętać.
Zgłoś SPAM
John Libera
O śmierci nie warto myśleć, bo ona bez naszej pomocy o nas myśli. H. Sienkiewicz
Zgłoś SPAM
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Igor Malinowski
09.04.2010