Babciu, bardzo za Tobą tęsknię. Dla Ciebie buzi w dniu babci.
Zgłoś SPAM
Zosia
Babciu, wszystkiego dobrego z okazji Dnia Babci
Zgłoś SPAM
krystyna
dzis dzien Babci,jak smutno Twoim wnukom bez Ciebie nie moge Cie uscisnac
Zgłoś SPAM
aga
"Dziś nic z mej piersi skargi nie dobędzie, Nic jej nie przejmie
zachwytem lub trwogą: Nie wyda dźwięku rozbite narzędzie, Pęknięte
struny zadrżeć już nie mogą." asnyk
Zgłoś SPAM
Bożena
Pomóż mi.Jak mam dalej żyć?
Zgłoś SPAM
agnieszka
może czas leczy rany... ale ile musi go upłynąć??
Zgłoś SPAM
Rafał
Wiem, że jesteś tam na górze i czuwasz nad nami. Dziękuję Ci za pomoc i
opiekę nad Hubim.
Zgłoś SPAM
Rafał
Takie to moje życie jest teraz ciężkie. Jak bardzo wszystko się zmienia w
ułamek sekundy.
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
Basia
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
gdy pomyślę jak by było gdybyś żyła... żal serce ściska do niemożliwego
bólu... szkoda że Cię tutaj nie ma.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.