dzisiaj Twoje urodziny... nie tak powinny wyglądać... Wszystkiego dobrego,
niech Bóg ma Cię w swojej opiece.
Zgłoś SPAM
Rafał
Wszystkiego dobrego w Dniu Twych Urodzin, Mamo. To już drugie takie urodziny,
gdzie nie możemy ich swiętować. Jak bardzo tego brakuje.
Zgłoś SPAM
Teresa
Zgłoś SPAM
Basia
Światełko wiecznej pamięci w Dniu Twego Święta, Mamo...Spoczywaj w pokoju i
czuwaj nad nami.
Zgłoś SPAM
krystyna
dzis Twoje urodziny i Tatusia rocznica odejscia jak bardzo to jest smutny dzien
podwojnie bardzo tesknie za wami
Zgłoś SPAM
Rafał
Zgłoś SPAM
agnieszka
dzisiaj też płakałam. tak mi smutno. wciąż nie mogę uwierzyć, że Ciebie
nie ma.to wydaje się takie nierealne mimo upływającego czasu.
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
dzisiaj spotkaliśmy się z okazji świąt (zaległa wiligia której nie
mieliśmy w związku z ospą). mam nadzieję że byłaś z nami.
Zgłoś SPAM
Bożena
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
Bożena Bartczak
Zgłoś SPAM
krystyna
TERENIU czuwaj nad MOni i Robertem w czasie podrozy
Zgłoś SPAM
agnieszka
tak smutno, że w dniu Twojego (i mojego) święta nie możemy się uścisnąć
jak kiedyś. dziewczynki są takie smutne. nie będziesz na przedstawieniu w
przedszkolu... nie założysz korali zrobionych w szkole
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.