bardzo za Tobą tęsknię. Zresztą nie tylko ja. Dziewczynki wspominają
wspólne wyprawy, zabawy, ulubione dania robione tylko przez Babcię... taka
szkoda że nie ma Cię z nami
Zgłoś SPAM
Rafał
To już prawie 3 lata. To już przecież tak dużo czasu. Zobacz jak się
zmieniliśmy. Zobacz jakie jest teraz życie nasze. Bardzo mi Ciebie brakuje,
Mamo.
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
I jesteśmy w domu. Ten czas tak szybko płynie... Niedawno wyjeżdżaliśmy.
Niedawno byłas z nami... Bardzo mi Ciebie brakuje Mamo...:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.