to już 3 lata... pełne bólu.. bez Ciebie Mamo. Czemu, czemu nam Ciebie
zabrano??!!! Zapalam światełko dzisiaj dla Ciebie, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
krystyna
to juz 3 lata jak Cie nie ma z nami,
takie to smutne.nie uslysze juz Twojego wesolego glosu,
kocham Cie, badz szszesliwa u Pana Boga
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Rafał
3 lata temu planowaliśmy wspaniały weekend, miało być tak fajnie. Wieczorem
napisałaś mi, że upiekłaś szarlotkę, rano czekałem na Was przy bramie...
Cały czas nie mogę w to uwierzyć.
Zgłoś SPAM
Wiki
Bardzo tęsknię Babciu
Zgłoś SPAM
agnieszka
tak smutno... zbliża się ten dzień, straszny dzień
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
krystyna
Zgłoś SPAM
agnieszka
dzisiaj byliśmy na grobie. padało...ale masz już swieże kwiatki. piękne.
żółte...mam nadzieję że podobają Ci się
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.