Bóg otworzył Ci Bramy Niebios,a nam zostawił smutek i łzy i na zawsze w
sercach nieustającą pamięć.Śpi w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
MAMA I TATA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku kochany,dzieli nas tylko czas.Niebawem spotkamy się znów i radości nie
będzie końca,śpij Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
MAMA I TATA
Zgłoś SPAM
MAMA I TATA
Spoczywaj w spokoju syneczku kochany.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Gdzie nie ma łez,...gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci,to właśnie
tam,u Nieba Bram-spotkamy swoje dzieci-Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie
nasze Aniołki kochane:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
...ile łez wylanych,tego nie zliczy nikt,tylko serca Twoich bliskich wiedzą co
to tęsknić i w bólu żyć.Spoczywaj w Bogu:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
MAMA I TATA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Nie trzeba słów,by zrozumieć,
nie trzeba echa,by usłyszeć,
bo serce i dusza podpowiadają,
że miłość i piękno w Niebie istnieją.Śpij Aniołku:(
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA I TATA
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Wezwałeś Go Panie do siebie za wcześnie,nie byliśmy gotowi rozstać się
jeszcze.Wybacz nam proszę nasz smutek i żal,pomóż zrozumieć Twój Boski
plan.Śpij Aniołku:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.