Tak syneczku przyszedłbyś dzisiaj do mnie i na pewno ze storczykiem jak to
zwykle robiłeś,ale jest inaczej,tak Ja zaniosę Ci kwiatek,modlitwę i
światełko.Spoczywaj w spokoju Synku...
Zgłoś SPAM
RODZICE
Śpieszmy się kochać bliskich,bo tak szybko odchodzą.Odpoczywaj w pokoju
wiecznym Aniołku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"Czas jest tylko wyznacznikiem Drogi do Wieczności"
W nas zatrzymała się tylko piękna pamięć,pamięć o tobie Szymku,śpij w
pokoju:(
Zgłoś SPAM
RODZICE
Synku odeszłeś,lecz pamięć o Tobie została.Świętuj razem z Aniołami.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Na kolejny dzień wędrówki ku nadziei...śpij w Pokoju Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
RODZICE
Synku kochany jesteś naszym Aniołem stróżem,wiem i czujemy to że czuwasz
nad nami..Pokój Ci wieczny..
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"A ból nie mija...zatapia się w nas,przepełniając smutkiem
najgłębszym z możliwych...Wiecznym smutkiem:(
Zgłoś SPAM
RODZICE
Jakie to życie jest krótkie...jedno tchnienie a potem pustka w sercach,w
domu,w powietrzu.Śpij w pokoju synku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Koniec jest początkiem i nową nadzieją-śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
RODZICE
Tylko nadzieja jest tym,co chroni nas przed zupełnym zwątpieniem.Szymeczku Ty
dla nas jesteś pięknym wspomieniem.Śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Nie płacz serce za tym co minęło.niestety jest to bardzo trudne....śpij w
Pokoju:(
Zgłoś SPAM
RODZICE
Nie umiera ten kto jest w pamięci żywych,tak synku Ty jesteś stale w naszej
pamięci,modlitwie i sercach.Śpij w spokoju aniołku...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.