Łatwo jest pisać o cierpieniu,trzeba cierpienia zaznać aby
zrozumieć.Tęsknimy za Tobą Aniołku.Śpij w pokoju SYNKU.....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku idź w stronę Światła,tam znajdziesz prawdziwą Miłość.Bądź
szczęśliwy Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku,obraz Twojego życia powraca,obraz którego trudno zapomieć,obraz
który nas cieszył a dzisiaj smuci,bo Twoje serce zawsze było schludne
Aniołku.Śpij w pokoju.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Wspomnienie jest pocieszeniem,ale pomaga tylko na chwilę.Potem znów przychodzi
smutek,ból i tęsknota,która jak powietrze jest wszędzie.Spoczywaj w Pokoju
Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,wiem że jesteś w rękach Boga i jestem pewna że nie zginiesz.Spoczywaj
w Bogu Aniołku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tęsknota siostrą jest miłości,przytula się ,gdy serce boli...Nie łatwo
mówić o radości,gdy z tęsknoty trudno się wyzwolić...W pokoju wiecznym
odpoczywaj Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Proszę Cię Boże Ojcze nasz,pełen litości,przyjmij naszego Syna do wiecznej
radości,którą jesteś Sam. Szymeczku spoczywaj w Bogu.
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Już czas się nie cofnie,życie nie powtórzy,zastygła tęsknota,żal,łzy
przelane...bo przecież słońce zawsze wychodzi po burzy-tak było,tak
będzie,tak jest zapisane.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śmierć przychodzi nie pytając czy może,zabiera nam tch których tak mocno
kochamy.Światełko i modlitwę ślemy dla Ciebie.Śpij w pokoju Skarbie...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Zapalamy Ci światełko co wieczór by dla Ciebie świeciło,by blaskiem swoim
cudownym Twoje Niebo zdobiło.Niech Różańcowa modlitwa dotrze do Ciebie i
pomoże Ci spać spokojnie Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdy odeszłeś jest nam trudno bez Ciebie,krążysz gdzieś wysoko w
obłokach,patrzysz na nas swymi pięknymi oczkami,ale nie wracasz do nas.Strzeż
nas SYNKU,kochamy Ciebie.Śpij w pokoju Skarbie.
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Kręte drogi życia,utkane z radości i smutku a wszystko razem wzięte są w
księgę losu,wpisane tam na górze,na niebiosach i od wieków jest
zaplanowane.Spoczywaj w Bogu Aniołku:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.