Choć czasami się nie da łez płynących powstrzymać,gdy tęsknota aż
boli,smutku nie da się zatrzymać.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Bądż szczęśliwy Nasz Aniołku ,Śpij w spokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Szymeczku,Bóg otworzył Ci bramy nieba,anam zostawił smutek,a w naszych
sercach nieustającą pamięć i tęsknotę. Odpoczywaj w pokoju Skarbie...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Czas wszystko zabiera bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego,co w
sercu naszym zostanie.W pokoju wiecznym odpoczywaj:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Pużnym wieczorkiem ślę modlitwę i światełko do samego nieba Niech Ci
rozjaśnia sen.Spoczywaj w pokoju Aniołeczku nasz kochany....
Zgłoś SPAM
(( ♥ ))
Twojej Pamięci Szymku
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
"Życie ludzkie jest przejściem(....)Nie tylko przez granicę śmierci,ale
i do nowego życia"-św.Jan Paweł II.
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Żyj Syneczku w Swym nowym lepszym śeiecie,bądż szczęśliwy .Śpij w pokoju
Aniołku...
Zgłoś SPAM
Rodzice.
Tęsknota za kimś bliskim nic i nikt nie zastąpi,Jak tylko spotkanie się z
nim. Do spotkania Synku ...Śpij wpokoju ....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamięć jest droższa od słów,Szymonie śpij w pokoju,przytulam
rodziców,wiem...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Wspomnienia popłynęły,obolałe myśli,obdarta z marzeń dusza zapłakała w
ciszy.Twój obraz wyryty w sercu,zawirował w oczach,przywołany nagłą
tęsknotą.Aniołku kochany śpij w pokoju:(
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.