──═♦(♥)(♥)(♥) ♦═── Modlitwa i światełko Pamięci.
──═♦(♥)(♥)(♥)♦═──
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Aneta z Klaudią
Spoczywaj w pokoju braciszku!
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Bieg zdarzeń Cię zatrzymał...a tęsknota czuwa...idzie krok w krok z
nami...A my wspinamy się po drabinie łez coraz bliżej Was,coraz bliżej moje
Aniołki Kochane:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Strzeżmy CHrystusa w naszym życiu,troszczmy się jadni o drugich z miłością
chrońmy dzieło stworzenia......Tęsknimy za Tobą Synku bo Cię kochamy,śpij
w pokoju....
Zgłoś SPAM
Rodzice
Spoczywaj Skarbeczku kochany,pamiętamy o Tobie Synku jesteśmy myślami i
modlitwą z Tobą.Śpij w pokoju Aniołku..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Gdy zgaśnie światło i nadzieja życia,tylko wiara przywróci pamięć.Za
wcześnie odchodzą sny i marzenia,zostają tylko wspomnienia a w sercu
smutek,żal i tęsknota.Śpij w Pokoju Aniołku kochany:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Żyłeś krótko choć żyć chciałeś ,Bóg Cię wezwał iść
musiałeś..Spoczywaj w pokoju Synku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Śpij w spokoju Synku....
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Gdyby łzy mogły wskrzeszać,a miłość uzdrawiać,Byłbyś teraz razem z nami
Synku..Spoczywaj w pokoju Aniołku...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku to już niedługo minie 6 łat od Twojego odejścia,wydaje się tak
niedawno,a serce nadal krwawi-czas nie goi ran.Śpij spokojnie i ciesz się
życiem wiecznym Aniołku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Boże,okaż swą łaskę i daj Mu zbawienie wieczne,w nowym życiu i nowym
świecie.Tęskno Nam za Tobą no ale cóż tak Bóg chciał Syneczku .Spoczywaj
w pokoju SKARBIE....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.