Syneczku wierzymy że od nas odeszłeś,tam gdzie miłość wiecznie
trwa.Światełko i modlitwa dla Ciebie Skarbie nasz..Spoczywaj w bogu
Aniołku...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymulku,ciesz się w Niebiosach zacnym gronem,tam równo wszystkich chcą
doceniać,choć życie śmiercią zakończone,to nie oznacza zapomnienia.W
sercach naszych na zawsze,śpij w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymeczku, zapalam Ci światełko wieczornym wspomieniem,niech Cię ukołysze
utuli i czuwa nad Twoim snem nasz najdroższy skarbie...Śpij w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
:(
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Czas płynie ale w oczach nadal łzy.Śpij w Pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Spoczywaj Syneczku w pokoju wiecznym...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
(*)
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Wszyscy Ci,których prowadzi Duch Boży ,są synami Bożymi.Odpoczywaj Aniołku
w tym Domu Bożym....
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Otwarło się Niebo i zabrzmiał głos Ojca;to jest mój syn umiłowany.
Teraz Niebo jest Twoim domem.Śpij w Pokoju :(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Niech Bóg nagrodzi Cię szczęściem wiecznym Syneczku.Śpij w pokoju A
niołku...
Zgłoś SPAM
BRAT LUKASZ Z RODZINA
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Już czas się nie cofnie,życie nie powtórzy,zastygła tęsknota i żal,łzy
przelane...bo przecież zawsze słońce wychodzi po burzy-tak było,tak
będzie,tak jest zapisane.6 lat i 1 miesiąc bez Ciebie Szymku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.