Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież...I pozostaniesz w jasnym Twym
świecie,jest coś,co mrokom się opiera,...Jest pamięć.....A ona nie umiera
Spoczywaj Syneczku w pokoju...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku,lata przeminą,ból nie przeminie,bo serce płacze choć wyschły
łzy,pamięć o Tobie z tęsknotą zmieszana,zostanie do końca naszych
dni.Spoczywaj w Bogu:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Szymku kochany,Ty przekroczyłeś życia próg,ten najwyższy który i nas
czeka,albowiem o tym postanowił Bóg,że taki jest kres życia człowieka.Śpij
w spokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Dusza człowieka jest wiecznie młoda,bogaci ją doświadczenie.Tylko ciało
wapnieje z wiekiem.Aniołku czuwaj nad nami...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Bóg otworzył Ci Bramy Niebios a nam zostawił smutek i na zawsze w sercach
nieustającą pamięć.Śpij w pokoju kochanie:(
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Matko Różańcowa módl się za Szymka
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymku,pamięć Twojego życia ciągle powraca,pamięć której zapomieć nie
sposób,pamięć która nas cieszyła,a dzisiaj smuci.Bo twoje serce było
zawsze szlachetne.Śpij w pokoju Synku..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Ciesz się w niebiosach zacnym gronem,tam równo wszystkich chcą
doceniać,choć życie ziemskie śmiercią zakończone,to nie oznacza
zapomnienia.Jesteś w naszych wspomnieniach i pamięci.Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Ufamy Synku że Tw3oja dusza jest z Aniołami...Spoczywaj Najdroższy Aniołku i
opiekuj się Nami....
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
...tylko ten nieodparty żal,że wciąż mogłeś być wśród nas...
Boże,nie zasmucaj nas już więcej.Śpij w pokoju Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Nasi bliscy nie zginęli w mroku nicości.Wiara nas zapewnia,że są w dobrych
rękach-RĘKACH BOGA.Spoczywaj Synku w pokoju...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
W niezawinionym cierpieniu kryje się tajemnica,a człowiekowi pozostaje
zawierzenie Temu,kto życie wyprowadził z nieistnienia.Śpij w pokoju
Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Czy żal,lęk i rozpacz mogą kiedykolwiek przetać być tak silne,czy
przeminą? Odpoczywaj w wiecznym spokoju nasz Skarbie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.