Szymku,to co w naszych sercach tkwi głęboko,nikt nam zabrać nie może.Jesteś
dla nas pięknym wspomnieniem,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Prosimy Cię Panie abyś wprowadził nasze Dzieci do Wiekuistej
Światłości,okaż Im Miłosierdzie i daj odpoczynek wieczny.Bez Was tak
tęskno i smutno serca nasze w wiecznej żałobie:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Światełko i Modlitwa na dzisiejszy dzień Aniołku.Śpij w pokoju Skarbie..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Nie pytam Cię Boże dlaczego nam Go zabrałeś,lecz dziękuję Ci za to że
nam Go dałeś.Spoczywaj Synku w pokoju..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Księga życia jest najważniejszą księgą,której nie można otworzyć ani
zamknąć wedle własnego wyboru....W wiecznym spokoju odpoczywaj Nasz
Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Pozwól nie tęsknić nam Boże...do tego,co być nie może.Śpij w spokoju
Aniołku:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Łaska Pana Naszego,Jego Miłość i Dobroć,niech będą Światłem Twojej
Drogi.Śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
Nie odchodzą Ci,którzy są w naszych sercach..Spoczywaj w pokoju Skarbie nasz
kochany...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Tylko miłość jest siłą co złagodzi ból świata. Spij w pokoju Aniołku
kochany:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Każdy człowiek powinien zauważyć,ile wokół nas jest cierpienia i ile sam
go doznał.Spoczywaj w wiecznym pokoju Aniołku...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Rodzice
W daleką podróż zabrał Cię Bóg,jedną nadzieję nam dając,że kiedyś
przekroczę też niebios próg,Ci którzy tutaj w bólu zostali...Do spotkania
Syneczku..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.