Wszystko się kończy,wszystko przeminie....I sen się przerwie-słodkie
marzenie...Lecz coś jest w duszy,co nigdy nie minie....I wciąż trwać
będzie,a tym jest wspomienie.Śpij ANIOŁKU kochany..
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice
Szymku chociaż odeszłeś,to wciąż żyjesz,w nas,w naszych sercach i
wspomnieniach.Zostaną w nas przez jakiś czas,naszego ludzkiego
istnienia.Odpoczywaj słodki Aniołku w pokoju..
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
Żyjemy w ciągłym niedowierzaniu,że nie ma już Ciebie z nami Szymulku.Nigdy
nie znikniesz z naszej pamięci,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku światełko do nieba,nasza cicha modlitwa,dzisiaj dla Ciebie.Bądż
szczęśliwy u boku Pana ANIOŁKU.....
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
KONIEC JEST POCZĄTKIEM I NOWĄ NADZIEJĄ.BO GDYBY NIE NADZIEJA TO CHYBA BY
SERCE PĘKŁO,ONA ZAWSZE UMIERA OSTATNIA.JA JEDNAK UFAM ŻE WSZYSCY JESZCZE
SPOTKAMY SIĘ RAZEM.ŚPIJ W POKOJU ANIOŁKU KOCHANY:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Synku,jesteś tam gdzie nas nie ma,został po Tobie poemat,a w nas jest wyryte
Twoje spojrzenie,Twój gest,Twoje czyny Twój kochany głos.W pokoju wiecznym
odpoczywaj Aniołku kochany...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech ludzka pamięć o Tobie nie zgaśnie
Zgłoś SPAM
Brat Lukasz z rodzina
...
Zgłoś SPAM
Iwona i Wiesław Kamińscy
To co w naszych sercach tkwi głęboko,nikt nam tego nie zabierze.Jesteś dla
nas pięknym wspomnieniem,śpij w pokoju:(
Zgłoś SPAM
Rodzice
Niechaj gwiazdki i księżyc świecą na Niebie,całą noc odemnie dla Ciebie
Syneczku kochany.Spoczywaj w spokoju Szymusiu nasz..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.