Tak smutno,tak pusto,tak cicho...dziś w Niebie blaskiem Swoim świecisz....
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Moja pamięć i modlitwa dla CIEBIE, SEBUNIU.
Zgłoś SPAM
Joanna Olborska Ś.P Adrian Kubiak
Światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
MARIA
♥•*´¯`❀
•*´¯`❀♥
....Na Twym niebie porozwieszam z łez tysiące gwiazd, By Ci Ziemię
przypomniały, na niej - jedno z miast, Gdzie ktoś nie śpi, zawsze czuwa, aby
płonął znicz.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
JESTEŚ w potoku, który szemrze
między górami
i w chmurach, co płyną ponad nami.
JESTEŚ w kwitnącym sadzie
i w szumiącym, górskim wodospadzie. (*)
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
inna mama
zapalam Ci Aniołku światełko pamięci za wszystkie dni nieobecności...choć
Cię nie znałam, noszę Cię w moim sercu,razem z innymi Dzieciaczkami,które
przedwcześnie odeszły,pozostawiając rodziny w smutku
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko pamięci dla Ciebie......Śpij spokojnie.......
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Udajemy przed światem, zachowując spokój na twarzy, choć rana w
sercu nigdy się nie zabliźni, a rozpacz ciągle wyciska gorzkie łzy...
Tęsknimy, Dzieci...
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
....Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, płomienny uśmiech
zgasł jak świeca na wietrze. Bezsilność, smutek i płacz, zostało tak
niewiele ...•*´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Nasze Anioły są w niebie bo tam jest spokój,wieczny spokój światełko do
nieba(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
Julia i Weronika
(*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Mama Karolci[*]
Zapalam Ci światełko Seba[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Dzieci kochane bądźcie szczęśliwe w Tym lepszym świecie.Światełko dla
Ciebie.Odpoczywaj...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Niech dobry Bóg trzyma Cię za rękę i prowadzi do krainy wiecznego
spokoju.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MARIA
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ...Lecę, by Was utulić,
do serca mego przytulić
głaskać Wasze włosy rozwiane
i skleić Serca złamane.... ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*](*)[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś...
*((((..Seba...Synku...*..co warte to.ze byłeś na zwycieskim meczu z Czechami w
2008??na śląskim???co warte????Skarbie..nic{{{zero-nul, jak mówiłeś SEBI..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.