Ci ,którzy Cię kochali i których Ty kochałeś,na zawsze Cię
zapamiętają,ponieważ wyryłeś swoje imię w ich sercach,a nie na
marmurze....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Pochylam głowę w zadumie i modlitwie za Ciebie......Odpoczywaj.....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Sebuś pamiętam o Tobie
ściskam mamusię
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
dla Waszego aniołka [*]
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Agnieszka Wieczynska
Niech Ci ziemia lekka bedzie , odpoczywaj w spokoju
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀ •*´¯`❀♥ Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię
w płatkach róż, nie widzę cię już szukam, szukam i znajdę Cię, bo moja
miłość jest silniejsza niż śmierć.Znajdę nawet w niebie .
Zgłoś SPAM
Weronika i Julia
(*) [*] |*|
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Pali się świeca jasnym płomieniem, tak jak Twe życie się paliło. Wiatr
świecę zgasił, pogrążył w cieniu i Twoje życie się skończyło! Świecę
ponownie można zapalić, lecz życia Tobie nic nie przywróci!
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
Mama Śp. Jasia Rutkowskiego
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie Sebastianie....Bądź szczęśliwy w lepszym
świecie.....Odpoczywaj...
Seba*..Aniele))..Skarbie!!..wierzę,że Bóg Miłosierny nie ma mi za
złe!że-tak bardzo cierpię(((jakbym bardziej Ciebie niż Jego
kochała!..nie..nie ..On wie!jak Ciebie kocham!jaki byłeś tutaj!((((
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.