SEBA CO CI ŻYCZYĆ W DNIU 18 URODZIN ? NIE WIEM !! ŻEBYŚ BYŁ SZCZĘŚLIWY ,
ŻEBYŚ PRZYCHODZIŁ DO NAJBLIŻSZYCH W SNACH I OPIEKOWAŁ SIĘ NIMI A
SZCZEGÓLNIE DZIŚ SWOJĄ KOCHANĄ MAMĄ . ŚPIJ SPOKOJNIE SEBUŚ [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
urszula żona mieczysława markiewicza
ŚWIATEŁKO URODZINOWE DLA CIEBIE SEBASTIANIE
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..(((
nieeeeeeeeeeeeeeee!!!!
Zgłoś SPAM
Twoja...mamuś..Seba..*((((
http://youtu.be/CaYKrG8S0ks
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Urodzinowe światełko i modlitwa Sebastianku....Bądź w Tym lepszym świecie
szczęśliwy....
Zgłoś SPAM
mama Matiego
♥,•*```*•, ´*•.¸☆¸.•*´ ,•*```*•, ♥
Zgłoś SPAM
Przemek
Seba to już jutro . Twoja 18-stka [*] wymarzona ..
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
pamiętam o Waszym aniołku [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Wszystko mija bezpowrotnie: młode lata śmiech i łzy, lecz wspomnienie,choć
raz setny - zawsze pójdzie tam gdzie Ty (*)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Synku*(pojutrze Twoja 18-ka!-ja dzisiaj mogłam być..z Przyjaciólmi)))..jak
wiele dla mnie znaczyło odmówienie koronki o 15-przy..naszym..grob.e ..wiem
czego chcesz ode mnie!KC!!!dbaj o Tośkę)Skarbie!!
Zgłoś SPAM
Damian
[*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi
ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość
macierzyńska."
/Ignacy Józef Kraszewski/
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.