❀♥❀...Wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną. Wspomnienia są
trwałe i nigdy nie zasną. Wspomnienia dają żyć wiecznie, bo pozostają po
nas...Pamiętam.
Zgłoś SPAM
Przemek
Seba , jak po świętowaniu ? )) [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Weronika i Ola
(*) [*] [*] (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina
SEBUNIU, URODZINOWE ŚWIATEŁKO i WIECZORNA MODLITWA - dla CIEBIE
Skarbie..we wspomnieniach napisałam do Ciebie...WSPANIAŁEJ !18_KI!!!!!..bawisz
sie w Najlepszym Gronie!!!jestem dumna z Ciebie)))mój
CHŁOPCZYKU..KOCHAM..KOCHAM..TĘSKNIĘ..TĘSKNIĘ..
Zgłoś SPAM
MARIA
♥¸¸.•*´¯`❀
•*´¯`❀
...Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba
dróg...SEBUŚ ANIOŁKU KOCHANY URODZINOWE ŚWIATEŁKO DO NIEBA DLA
CIEBIE...BĄDŹ SZCZĘŚLIWY W NIEBIE...
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Urodzinowe Światełko i serdeczne westchnienie w Twojej intencji,
Sebastianku. Bądź Tam szczęśliwy i żyj w pokoju wiecznym... W tym dniu
mocno przytulam Twoją Mamę...
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
Sebuś w te ważne urodzinki światełko pamięci i życzę Ci spokoju
szczęścia tam gdzie jesteś w niebie [*]
Zgłoś SPAM
Sebastian Sitko
Ku urodzinowej pamięci.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p Dawida
Urodzinowe światełko do nieba [*] [*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Joasi Komajda
Urodzinowe światełko naszej pamięci dla Aniołka Sebastiana
Jest takie miejsce w sercu,gdzie myśli nikt nie słyszy,gdzie mocno się kocha
w ciszy,miejsce,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce szczególne
MIŁOŚĆ,WSPOMNIENIE I WIECZNA PAMIĘĆ...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Sebastiankowi światełko do nieba [*] [*][*]
Zgłoś SPAM
K .
Wszystkiego najlepszego [*]
Zgłoś SPAM
Ola T
(*)(*)(*) Brakuje mi słów, żeby wyrazić co czuję... Sebastianku opiekuj
się swoimi bliskimi, którzy tak bardzo cierpią...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.