Sebastian*(tak bardzo Cię kochałam..i kocham!byłeś dla mnie wszystkim!teraz
mam problem..choc wierzę,ze jestes przeszczęsliwy TAM, nie umiem życ..boje
sie..TY WIESZ..Skarbie*(((
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Moja pamięć i modlitwa - dla CIEBIE, SEBA.
Zgłoś SPAM
mama Emilka
nasze dzieci na zawsze w naszych sercach...[*]
Zgłoś SPAM
MARIA
♥♥♥¸¸.•*´¯`✿
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy...•*´¯`✿♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Najpiękniejszą rzeczą,
jaką można komuś ofiarować
to pomyśleć o Nim...
Wystarczy myśl,
by być blisko, nawet wtedy,
gdy .
jesteśmy tak daleko i
tak wiele nas dzieli.
Zgłoś SPAM
Weronika i Julia
(*) {*} [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki
Światełko dla Ciebie Sebastianku...Śpij spokojnie......
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Światełko pamięci na dziś dla Ciebie, Sebastianku...
Zgłoś SPAM
mama Matiego
♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy śmierci już nie będzie za rok,za sto,za chwilę,znajdziemy Was
wszędzie,czekaliśmy dni tyle.Chwycimy się za ręce,ruszymy gdzieś przed
siebie...będziemy przeszczęśliwi i wolni jak motyle....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Anioł jest możliwy, bo jakże żyć pomiędzy niebem, a ziemią bez złotej
nitki, która podtrzymuje świat.. (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
siostra śp. Krystiana
"Kochany człowiek nigdy nie umiera, żyje wciąż w myślach i
wspomnieniach" Pozostawiam ślad mojej pamięci i modlitwy (*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
zapalam światełko pamięci Waszemu aniołkowi [*]
Zgłoś SPAM
Ola
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś...
,, (..)jak na deszczu łza-cały ten świat nie znaczy nic(..) ,,
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
mój Skarbek...pełnoletni od 4 dni...kocham Cię NAJ!!! *((((
Sebunio!(..dziękuję-wiesz za co..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.