Niech dobry sen, niczym piękny Anioł zawita w Twe progi. Niechaj przyniesie ze
sobą odpoczynek błogi A gdy już zaśniesz i cisza nastanie, niech bez
żadnych zakłóceń będzie Twoje odpoczywanie (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko dla Ciebie Sebastianie......
Zgłoś SPAM
mama Emilka
♥
Zgłoś SPAM
Weronika i Ola
[*](*)[*](*)[*]
Zgłoś SPAM
Siostra Ś.P Darka Dukiewicz
Światełko Pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Siostra Ani Judy Jaciuk
Pamiętamy (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..Seba...przytulić sie do Ciebie...*(...
Zgłoś SPAM
mama Marcina
SEBA, moja modlitwa i światełko - dla CIEBIE.
Zgłoś SPAM
mama Sebvastiana Duszynskiego
Gdybyś spytała(ł) mnie
ile niepotrzebnych było łez
w moim życiu odpowiedziałabym:
ani jednej, bo wszystkie były potrzebne by zrozumieć
ile warte jest życie..(*)
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
,,Kiedy odejdziemy, ważne będą tylko ślady miłości, które
pozostawimy" Moja pamięć i modlitwa na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Dzieci kochane to nie tak miało być , żebyśmy my musieli was pogrzebać ,
nasze skarby ,które za wcześnie odeszły do nieba [*]
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Niedzielne światełko dla Ciebie [*][*][*] i światełko za wczoraj
[*][*][*]... Sebastianku...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Bądźcie dzieci szczęśliwe w Tym lepszym świecie.....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
...Zgaszoną świecę można zapalić lecz Tobie już życia nic nie
przywróci...Ty odszedłeś ,zniknąłeś gdzieś w dali, świat nasz zawalił
się i zasmucił...[*]...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Szczęście,radość,uwielbienie-jedna chwila to rozprasza-tylko to,co w sercu
płonie wiecznym jest- to miłość i pamięć nasza....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.