W DALEKĄ PODRÓŻ ZABRAŁ CIĘ BÓG JEDNĄ, JEDYNĄ NADZIEJĘ NAM DAJĄC, ŻE
KIEDYŚ PRZEKROCZĄ TEŻ NIEBIOS PRÓG, CI KTÓRZY TUTAJ W BÓLU
ZOSTAJĄ....♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Śmierć, to tylko proste słowo... na opisanie brakuje nam słów... gdy nas
spotyka, nie potrafimy zrozumieć tego, co się naprawdę stało... dlaczego to
tak musi boleć? podobno każde cierpienie ma sens...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Daj mi swe dobro, gdy płyną łzy ♥ Unieś wysoko, gdy widzę dno Trzymaj w
obłokach przez wieków st ♥ Bądź mym oparciem, gdy nie mam sił Prowadź
mnie drogą przez tysiąc mil Przytul myślami i ogień daj ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Śpij słodko ....Pamiętamy ,modlimy się za Was dzieci....Światełko dla
Ciebie....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
Twoja ..mamuś((.
..śpij dobrze Synku...miłych snów Skarbie mamy..dobranoc...((((Seba...*(
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Sebuś*(zyję od czwartku do czwartku((..od 9 do 9(( tak bardzo Cie kocham! tak
nie potrafie sobie poradzić z tym((choc wiem,ze jestes szczesliwy! rozpacz,
szaleństwo,!! teraz odliczam dni do 9IX((((KC
Zgłoś SPAM
mama Areczka Połchowskiego
♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Nasze dzieci ,nasze skarby , nasze aniołki,kochamy i tęsknimy bo Dobry Bóg
Was za wcześnie powołał do swojego królestwa ,światełko i modlitwa dla Was
[*]
Zgłoś SPAM
Siostra Śp. Konrada, Jarka i Rafała Kwietniewskich
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
Są chwile i ludzie , których się nie zapomina [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Światełko i modlitwa dla Ciebie....Odpoczywaj(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Sebastianku....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Bądź zawsze blisko Tych, których kochasz" Z pamięcią ...
... zapalam światełko...[*]...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie..*(..kocham Cie najbardziej na świecie!..jak zawsze! Wiem,że chcesz
,żebym wróciła do życia..ale ja nie umiem.. Maleńka jest cudowna-dbaj o
Nią Sebuniu..najczulsze Dziecko mamy..((
Zgłoś SPAM
Mama śp Kini Chrul
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
Ta łza...co serce tak mocno wzrusza... Ta łza...przez którą przemawia
dusza... Ta łza...raz słodka, raz gorzka bywa, Choć z tego samego źródła
niby spływa, Przez nią serce nasze przemawia(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.