Jesteś Światłem na końcu ciemnego tunelu ,ręką podaną nad przepaścią,
ścieżką w gąszczu......Niemy krzyk się wyrwał z nie ludzkiej rozpaczy,
rozdarło się serce...♥
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
Odszedłeś tak szybko... Bliscy nie zdążyli się Tobą nacieszyć... Oby
Lepszy Świat dał Ci szczęście, którego tu nie zdążyłeś przeżyć.
Wieczny odpoczynek... Niedzielne światełko, Sebastianku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
...Żyłeś krótko,choć żyć chciałeś... Pan Bóg kazał... ...iść
musiałeś...
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do Niebios
bram..(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka
:)))
Zgłoś SPAM
mama Matiego
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ludzie są razem nie tylko wtedy, gdy się znajdują tuż obok siebie, z nami
żyje także ten, który odszedł, którego pożegnaliśmy... [*]
Zgłoś SPAM
Ola i Weronika
[*](*)[*](*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
mama Rafała
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów- wiedzą???Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy....
Zgłoś SPAM
mama Krzysia Bonawenturskiego [*]
[*][*][*] Sebastianku...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
...dobranoc Skarbie...Sebuś...*((( miłych snów)))jak zawsze
Synku!!!!!!!!!KC..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana Duszynskiego
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Ola
(*)[*](*)[*]
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś..
Skarbie ..kocham Cię nad zycie..niezmiennie...Sebastianku..mój NAJ!!!! *((((
Zgłoś SPAM
mama Emilka
światełko dla Ciebie Sebastianku [*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
...Smutek i żal się w nas budzi...spoglądamy w Niebo i zadajemy pytanie-
dlaczego Boże zabierasz dobrych ludzi?Zabierasz Tych co serca szlachetne
mają....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.