Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258564
Zapalone ponad rok temu
Lusia
Piękne,cieplutkie światełka w tą ważną sobotę...zostawiam modlitwę...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nigdy nie będzie już tak jak było, nigdy nie wrócą dni minione, co przeżyliśmy już się skończyło, przepadło szczęście wymarzone...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Można odejść na zawsze, by stale być blisko” :"( ..!
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Karol, tata Lilianki mąż Doroty
Sebastianowi... Pamiętam(*)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..pomóż...proszę..
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..kocham...Ciebie...((((
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
z dzbanów marzeń wypłukuję kurz okruszyny wspomnień liście lata płynie życie wartkim nurtem dni z tego świata do tamtego świata ...(*)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata, odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Niedokończone ważne sprawy,przerwane życie,w bezkresie znika tęcza,los wyboru nie zostawił.Chwytam czas,myśli krążą wokół Ciebie,jesteś jak promień zawsze jasny,jesteś w nim."
Zgłoś SPAM
mama
"Niedokończone ważne sprawy,przerwane życie,w bezkresie znika tęcza,los wyboru nie zostawił.Chwytam czas,myśli krążą wokół Ciebie,jesteś jak promień zawsze jasny,jesteś w nim."
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Sebastianku-"Żyjesz i żyć będziesz dopóki żyjesz w nas" Światełko ,modlitwe zostawiam
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M....
ŚWIATEŁKO MOJEJ PAMIĘCI.....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...Aniołeczki♥
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
GDY SERCE BIĆ PRZESTAJE,SZUM LASU ,ŚPIEW PTAKÓW POZOSTAJE.ŚPIJ SPOKOJNIE SEBASTIANKU.ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   149   150   151   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010