[*] Was już nie ma ,ale tylko ciałem,,, pamięć o Was jest wciąż żywa [*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Gdy serce bić przestaje,szum wiatru,śpiew ptaków pozostaje-Śpij
spokojnie.światełko i modlitwa dla Ciebie Sebastianku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
Światełko pamięci niech zawsze Ci płonie(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są Ludzie koniecznie potrzebni - bez których radość staje się goryczą -
bez których słońce ocieka czerwienią śmiertelnej tęsknoty - Ludzie, po
których miejsca krzyczą ...Wy kochane Aniołeczki :*:*!
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SEBASTIANKU...MARZENIA O WAS MALUJĄ OBRAZY PĘDZLEM TĘSKNOTY CODZIENNIE PO
TYSIĄC RAZY-ŚWIATEŁKO ,MODLITWE ZOSTAWIAM
Daj nam wiarę , że to ma sens i przekonaj , że tak ma być , że odeszli po
to by żyć, ale żyć już wiecznie, lecz w innym świecie ♥ aniołeczki ♥
Kochamy ..!
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
SEBASTIANKU;MIŁOŚĆ NIGDY NIE UMIERA ,CHOĆ ŻYCIE SIĘ KOŃCZY; ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI,MODLITWE ZOSTAWIAM ZA WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Ból fizyczny ma w sobie to dobro, że jeśli przekroczy pewną granicę,
zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa,
jednak ciągle żyjemy.
/Paulo Coelho/
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...♥
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
ciocia Pawełka Runge
światełka pamięci do samego nieba(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Odeszli..a my nadal Ich kochamy..tęsknimy..mówimy do Nich i tak się nieraz
nam zdaje.. przecież są z Nami... Boże zabierasz tych których kochamy... a
nam zostawiasz krwawiące rany...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
mój kochany Chłopczyk...*((((
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Ciężko pozbierać myśli, które bezsilność rozrzuca.
Ciężko powstrzymać płacz, co wstrzymuje dech nam w płucach...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Krzyk serca,dławiące łzy,szmer wśród Aniołów i pytający wzrok
przechodniów - wiedzą?Nie.Tylko Bóg wie jak bardzo tęsknimy.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.