Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258380
Zapalone ponad rok temu
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Czasem cicho ktoś odchodzi i cały świat ciemny się wydaje. Czasem cicho ktoś odchodzi,lecz naprawdę tu zostaje.Żyje w naszych sercach,w naszych myślach,w naszych najskrytszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Jeszcze będziemy razem Ta wiara trwać mi pozwala Bo przecież będziemy znów razem ta pewność smutek oddala.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle."
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena i ciocia Krystiana Rybakowskiego.
Gdzie Wasze dusze aniołki kochane się podziały??? My widzimy tylko niebo, gwiazdy, chmurki ,planety...Wy już wiecie co jest potem a nam tyko wiara pozostała [*]
Zgłoś SPAM
mama Krystianka Zgoda
Światełko dla Ciebie Sebastianku...piękny Aniołku...(powinniście być teraz razem z nami...)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..jesteś nieustannie w moim sercu...Skarbie*((((..:((((
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham....Ciebie..Seba..
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
♥ I nagle taka cisza,Nie ma już nic...A nam pozostał ból przerażający...I mokre łzy...Umarłe nadzieje...I wszędobylski smutek...⋱⋱(♥)⋰⋰♥⋱⋱(♥)⋰⋰ Modlitwa i Światełko Pamięci ⋱⋱(♥)⋰⋰♥⋱⋱(♥)⋰⋰
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
( ♥ )Jest taki ból o którym nie warto mówić-Bowiem najlepiej wyraża go milczenie ( ♥ ) (*)światełko nieustającej pamięci i modlitwy posyłam do niebie dla Ciebie ANIOŁKU(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
SĄ POŻEGNANIA , NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ ODESZŁY... A SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...JEDNĄ Z NICH , JESTEŚ TY ANIOŁKU...(((((*****)))))
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Kiedy odchodzą Anioły zostaje wiatr po trzepocie ich skrzydeł...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
SEBASTIANKU ---ڰۣ--✿ڿڰۣ✿--- DZIEŃ W KTÓRYM ODSZEDŁEŚ .....TAM......ZMIENIŁ WSZYSTKO ---ڰۣ-✿ڿڰۣ-✿-- ===♥===-(*)ŚWIATEŁKO,MODLITWĘ,NIEUSTAJĄCĄ PAMIĘĆ ZOSTAWIAM ===♥===
Zgłoś SPAM
Ewelina - Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Pamiętam ... Rocznicowe światełko Pamięci ściskam Twoją Mamusię !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTNE ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE SEBASTIANKU
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
mój Synu...Dziecko ukochane!!!!SEBASTIAN..REDI..(*)...SEBA!!!!*((((
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się tęsknotą. Tęsknotą za Tobą. Światełko rocznicowe dla Ciebie Sebastianku.
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..dziękuje wszystkim ,którym dzisiaj podziękować potrzebuję..którzy byli ze mną..i z Tobą Skarbie...Seba..*((((
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Ciebie tak samo...tęsknię tak samo...boli tak samo....rozpaczam tak samo...Sebastian!!!!! Seba..Redi...Synku...SKARBIE...Dziecko najkochańsze...znowu Antosia pomogła mi dzisiaj...i Martuś
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
4 rocznica??!!kiedy To się stało-zabrała Ciebie św.Faustyna,i kiedy widziałam wpisy Matek ,których Dzieci 4 lata temu odeszły do Pana,myślałam,że Im jest lżej.teraz wiem,że byłam głupia..jest tak samo
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKI
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ZAWSZE PAMIĘTAMY ZAWSZE NASZA PAMIĘĆ SZCZEGÓLNA W TYM ROCZNICOWYM DNIU
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   126   127   128   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010