Czasem cicho ktoś odchodzi i cały świat ciemny się wydaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi,lecz naprawdę tu zostaje.Żyje w naszych sercach,w naszych
myślach,w naszych najskrytszych marzeniach.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Jeszcze będziemy razem
Ta wiara trwać mi pozwala
Bo przecież będziemy znów razem
ta pewność smutek oddala.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P.[KUKIEGO]
"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością,
widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle."
Zgłoś SPAM
Mirela Szymańska córka Bronisławy Bajena i ciocia Krystiana Rybakowskiego.
Gdzie Wasze dusze aniołki kochane się podziały??? My widzimy tylko niebo,
gwiazdy, chmurki ,planety...Wy już wiecie co jest potem a nam tyko wiara
pozostała [*]
Zgłoś SPAM
mama Krystianka Zgoda
Światełko dla Ciebie Sebastianku...piękny Aniołku...(powinniście być teraz
razem z nami...)
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..jesteś nieustannie w moim sercu...Skarbie*((((..:((((
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham....Ciebie..Seba..
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
♥ I nagle taka cisza,Nie ma już nic...A nam pozostał ból przerażający...I
mokre łzy...Umarłe nadzieje...I wszędobylski
smutek...⋱⋱(♥)⋰⋰♥⋱⋱(♥)⋰⋰ Modlitwa i Światełko Pamięci
⋱⋱(♥)⋰⋰♥⋱⋱(♥)⋰⋰
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
( ♥ )Jest taki ból o którym nie warto mówić-Bowiem najlepiej wyraża go
milczenie ( ♥ ) (*)światełko nieustającej pamięci i modlitwy posyłam do
niebie dla Ciebie ANIOŁKU(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Szostek Jola
SĄ POŻEGNANIA , NA KTÓRE NIGDY NIE BĘDZIEMY GOTOWI...SĄ OSOBY, KTÓRE JUŻ
ODESZŁY... A SĄ ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...JEDNĄ Z NICH , JESTEŚ TY
ANIOŁKU...(((((*****)))))
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Kiedy odchodzą Anioły zostaje wiatr po trzepocie ich skrzydeł...
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
SEBASTIANKU ---ڰۣ--✿ڿڰۣ✿--- DZIEŃ W KTÓRYM ODSZEDŁEŚ
.....TAM......ZMIENIŁ WSZYSTKO ---ڰۣ-✿ڿڰۣ-✿--
===♥===-(*)ŚWIATEŁKO,MODLITWĘ,NIEUSTAJĄCĄ PAMIĘĆ ZOSTAWIAM ===♥===
Zgłoś SPAM
Ewelina - Siostra Śp Dariusza Dukiewicz
Pamiętam ... Rocznicowe światełko Pamięci ściskam Twoją Mamusię !
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTNE ROCZNICOWE ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE SEBASTIANKU
Wystarczyła jedna chwila,aby życie stało się tęsknotą. Tęsknotą za
Tobą. Światełko rocznicowe dla Ciebie Sebastianku.
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..dziękuje wszystkim ,którym dzisiaj podziękować potrzebuję..którzy byli
ze mną..i z Tobą Skarbie...Seba..*((((
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Ciebie tak samo...tęsknię tak samo...boli tak samo....rozpaczam tak
samo...Sebastian!!!!! Seba..Redi...Synku...SKARBIE...Dziecko
najkochańsze...znowu Antosia pomogła mi dzisiaj...i Martuś
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
4 rocznica??!!kiedy To się stało-zabrała Ciebie św.Faustyna,i kiedy
widziałam wpisy Matek ,których Dzieci 4 lata temu odeszły do
Pana,myślałam,że Im jest lżej.teraz wiem,że byłam głupia..jest tak samo
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKI
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ZAWSZE PAMIĘTAMY ZAWSZE
NASZA PAMIĘĆ SZCZEGÓLNA W TYM ROCZNICOWYM DNIU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.