,,Nawet kiedy tracisz coś najcenniejszegoMusisz wiedzieć że Bóg nie zabiera
niczegoI choć po ludzku życie może tracić sensNa skrzydłach wiary do nieba
leć,,
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kocham Cę Sebunio!!!!!!
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
Skarbie..CZAS tak szybko ,,biegnie,,...a ja nieustannie poza czasem...kocham
Ciebie!!!!tak samo!!!!!! i czuję,że czasu nie ma.....
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
jestem pewna,ze Ty wiesz lepiej ode mnie,ze jest NIEZWYKŁĄ...Skarbie!!!! ONA
też jest Skarbem --wiesz...
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
..znowu Seba to WZRUSZENIE..TĄ NIEZWYKŁĄ DZIEWCZYNKĄ UKOCHANĄ..i różowe
paznokcie) -przez NIĄ(nigdy bym nie pomalowała sama z siebie takim
kolorem)..kocham Cię!!!!nieustannie*((((
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
SEBUNIU dla CIEBIE te gwiazdeczki ******************
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
SEBUSIOWI *****
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastiankowi światełka pamięci i modlitwa do samego nieba w dniu Twojego
Święta w Dniu Chłopca ... [*][*][*] ....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.