Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Sebastian Waręcki


* 30.06.1994

 

+ 09.09.2010

Miejsce pochówku: Świdnik

,

woj. lubelskie

pokaż wszystkie
wpisy (170)
Licznik odwiedzin strony
258365
Zapalone ponad rok temu
mama Krystianka Zgoda
Jedna chwila wystarczy,żeby życie runęło... aby wszystko co mamy,w nicość odpłynęło...jaśniutkie światełko dla Ciebie Kochany Aniołku[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba-aniołeczki to nie był Czas to nie była Pora :*:*!
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Niech Bóg Cię okryje swoim płaszczem dobroci,niech Bóg swymi łaskami nieba Twą duszę ozłoci...Wierzę,że jesteś szczęśliwy z tymi,co odeszli przed Tobą..Modlitwa i światełko Pamięci⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)⋰⋰⋱⋱(❤)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Byłeś-tak krótko wśród nas.Jesteś-cały czas w naszych wspomnieniach.Będziesz-na zawsze w naszych sercach.❤ ❤.[*].❤ ❤ Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli..❤ ❤[*].❤ ❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebastiankowi na dzisiaj i za wczorajszy okrutny i smutny 9-ty ...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
WYSTARCZYŁA JEDNA CHWILA...ABY ŻYCIE STAŁO SIĘ TĘSKNOTĄ...ANIOŁKU JESTEŚ W MEJ MODLITWIE KAŻDEGO DNIA...JESTEŚ W MEJ PAMIĘCI KAŻDEGO DNIA...POKÓJ TWEJ DUSZY (*)♥(*)♥(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*][*][*] Moja pamięć i modlitwa dla Ciebie Sebastianku [*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci ◕◕═════♣♣═════◕◕ Śpij ◕◕═════♣♣═════◕◕ Spokojnie ◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Śpij spokojnie...czekając na nas wszystkich...tych dalszych i tych bardzo bliskich..nadejdzie dzień kiedy wszyscy będziemy razem...Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą ((❤))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zabłysłeś jak słońce jak promienie złote,odszedłeś by zostawić ból,łzy i tęsknotę... Panie daj nam wiarę, że to ma sens...I przekonaj, że tak musi być..Modlitwa i światełko Pamięci ❤(°)(♥)(°)❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(❤) Czas cofnąć...wszystkie wyleczyć rany...I znów te oczy ujrzeć kochane...(❤) ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Dużo Łask Bożych.Modlitwa i Światełko do Nieba ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czas nie leczy ran, ale przyzwyczaja do bólu...Dużo Łask Bozych.Swiatełko do Nieba - niech zawsze Ci świeci...Spoczywaj w pokoju ♥ (★) ♥ (★) ♥ (★) ♥
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
kc...\
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Mijają lata, miesiące,doby ale nie mija ból po stracie ukochanej osoby.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...I cisza i pustka i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem,wspólną drogą...wspomnienie i nadzieja,że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg...Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŻYCIE NASZE STRACIŁO SENS KIEDY ODESZLIŚCIE OD NAS SZUKAMY DROBNYCH RZECZY KTÓRE POZWALAJĄ NAM TRWAĆ NASZA PAMIEĆ ŚWIATEŁKO I MODLITWA ZAWSZE DLA WAS
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nikt nie umiera tak na zawsze,po każdym z nas coś pozostaje,rodzina,grono przyjaciół,trochę zdjęć,chwile spędzonych razem i najważniejsze-wspomnienia o Tobie Sebciu ...[*]...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
❤.❤.❤ NIECH PANA BÓG PROWADZI CIĘ W NOWYM ROKU - A NIEBO CZUWA NAD TOBĄ.❤.❤.❤ NOWOROCZNA MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤.❤.❤
Zgłoś SPAM
Twoja mamuś
...piąty raz sylwester nie cieszy...kocham Cię Seba i czekam na spotkanie)))))..Skarbie.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Bądź zawsze blisko Tych których kochasz"Piękne Wspomnienia zostawiłeś po sobie. Niech Ci ziemia lekką będzie Niech niebo czuwa nad Tobą..Sylwestrowa Modlitwa i Pamięć dla Ciebie ((❤))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   121   122   123   ...   729   730    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelka **
11.12.2010