Spieszmy się kochać ludzi,tak szybko odchodzą.Za szybko.za
wcześnie.bezsensownie.Boże!!Dlaczego??To tak bardzo boli.Światełko pamięci
na dzisiaj i za dwa dni mojej nieobecności dla Ciebie Sebciu
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gwiazdy na niebie mówią za Ciebie że Jesteś...że Żyjesz wśród Tych
którzy Cię znali i Tych...którzy tak bardzo kochali i kochają.Modlitwa i
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą..{{{♥}}}
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Moja smutna pamięć dla Ciebie Sebastianku...
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
Imieninowe, bardzo spóźnione światełko pamięci dla CIEBIE SEBUNIU.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Każde rozstanie jest jak zimny,mroźny wiatr,nigdy nie przestaje wiać w
naszych sercach od kiedy Ciebie zabrakło-czwartkowe światełko do samego Nieba
dla Ciebie Sebciu [*]
Zgłoś SPAM
Mama śp. Wiesia i Roberta Walas
Światełko mojej pamięci dla Ciebie Sebastianku.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kiedyś wszyscy spotkamy się po drugiej stronie.. i bedziemy sie radować.
Światełko pamięci dla Ciebie Sebastianku [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gwiazdy na niebie mówią za Ciebie że Jesteś...że Żyjesz wśród Tych
którzy Cię znali i Tych...którzy tak bardzo kochali.Niebo jest teraz Twoim
domem.Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością {{❤}}
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
✿<*>_✿_<*>_✿_<*>✿ ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ NA DZISIAJ W DNIU TWOICH
IMIENIN ZOSTAWIAM DLA CIEBIE SEBCIU KOCHANY ✿<*>_✿_<*>_✿_<*>✿
Zgłoś SPAM
Lusia
W dniu imienin SEBASTIANA...cudne płomyczki Aniołku dla Ciebie...tak smutno
bez Was...śpij i śnij...modlitwa na zawsze...
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak
było...Sebastianku...światełko dla Ciebie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Sebciu pamięć o Tobie tkwi głęboko w sercach Twoich Najbliższych i
moim,choć sie nie znaliśmy,tęsknimy za Wami Dzieci Naszego
Kochane,światełko pamięci na ten nowy tydzień dla Ciebie [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zbyt mało sił by zapomnieć,Zbyt mało sił by uwierzyć,Zbyt dużo uczuć,by
tak po prostu odejść,wrócić do codzienności,w której Ciebie brak...
Modlitwa i Światełko Pamięci (❤)(❤)(❤)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak wiele krzyku może kryć milczenie...milczenie zranionych serc...w
milczeniu,otulamy się wspomnieniami...Światełko i Modlitwa .Spoczywaj w
pokoju ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nasi ukochani,oni są z nami,głęboko w naszych sercach
schowani...ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Nieustające Światełko pamięci,niech Ci
świeci.ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Zapalam znicz,zostawiam
modlitwę...ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
[*] NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO TWOJEJ PAMIĘCI – SEBCIU [*] ...SEBCIU ukochany
synku swojej Mamuni jesteś za młoda na sen, czas wracać, tutaj wszyscy na
Ciebie czekają...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dzieci kochane serce z bólu pęka,za ścianą powiek tylko łzy,tęsknota z
każdym dniem coraz większa.Pozostały nam tylko wspomnienia,które są jedyną
naszą osłodą.Światełko dla Ciebie Sebciu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.