✿♨❤️☘️⭐☘️❤️♨ ✿ Jest taki ból, którego nic nie
ukoi.Jest taki żal, który nigdy nie zniknie.Jest taka tęsknota, która już
zawsze zostanie. Kochani zostawiam modlitwę
..✿♨❤️☘️⭐☘️❤️♨ ✿
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że się
spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty....
Zgłoś SPAM
Mama
❤️♨️❤️ Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko
jeden kwiat,który się nie zmienia, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk
pamięci zapalam dla Ciebie, niech Cię otula i wiecznie płonie.♨️
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Życie zostało przerwane, a pamięć pozostanie.
Żadne słowa nie ukoją bólu po stracie Was kochani.
____
Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, A kiedy po mnie zostaną skórzane buty na strychu, to wspomnij mnie czasem
rano... i nie płacz proszę, minęło lecz nie skończył się świat, choć
twardo mi się przysnęło...pamięć jest wieczna..."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę,♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę,♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki fizyczny ból ciągle czujemy...za Waszą obecnością, za wspólnym
spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami
Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
ڿڰۣڿ...☀️ * ❤️ڿڰۣڿ ,, Pokój C wieczny'' w cichej
krainie gdzie ból nie sięga i łza nie płynie. Gdzie tylko słychać Boga
głos serdeczny Pokój Ci wieczny'' ڿڰۣڿ...☀️ *
❤️ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, łzą która liczy czas miniony,
szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem, żalem i błaganiem ......
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, łzą która liczy czas miniony,
szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem, żalem i błaganiem ......
Zgłoś SPAM
Mama
.☾●✨●☽ Żyłem krótko choć żyć chciałem, Bóg mnie
wezwał, iść musiałem. ........Boże Miłosierny, Tym co odeszli daj spokój
i wieczne odpoczywanie...☾●✨●☽
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.☾●✨●☽ Żyłem krótko choć żyć chciałem, Bóg mnie
wezwał, iść musiałem. ........Boże Miłosierny, Tym co odeszli daj spokój
i wieczne odpoczywanie...☾●✨●☽
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☘️❤️Zgasło światło,nastała ciemność, słowa zastygły w
ciszy, wypaliła się świeca,zegar zatrzymał swój bieg, czas dobiegł kresu
przeznaczenia.Zostawiam światełko i modlitwę dla Ciebie.❤️☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wiemy i czekamy...nadejdzie przecież ta chwila, gdy Wybiegniecie nam na
spotkanie, znów przytulimy Was do siebie...i będziemy już na zawsze razem,
szczęśliwi i radośni.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.