˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.. Światełko dla Ciebie
Skarbie.. ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜.. W płomieniu świecy
westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni. ...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...smutno, pusto, tęskno, a przecież nie tak miało być...
✬❤️✬ Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie
marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie, a
tym jest Miłość i Wspomnienie, Pamiętam.✬❤️✬
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia...chowane głęboko, chowane w sercach by wypełniły pustkę po Was
Kochani, chowane w pamięci by nie pozwoliły zapomnieć...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
•*❤*•`...Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę...❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszliście fizycznie, ale w pełni nas nie Opuściliście, Otulacie światłem
dotyku wiecznej chwili...Pozostawiliście nasionka wspomnień, które wiecznie
kwitną...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☘️♨❤️♨☘️❤️Ciągle cię szukam.A Ciebie nie ma? Moje
marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię,i jest mi smutno? Bo z Tobą
Kochany odszedł mój cały świat......❤️☘️♨❤️♨☘️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Oczy płaczące za Wami, za Waszym uśmiechem, za cudownymi wspomnieniami...w
sercach i w pamięci Byliście, Jesteście i zawsze Będziecie Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama
───══❀থথৡৣথথ❀══────
"Zima w sercu, zima w duszy, bo wspomnienia powracają,
Bólu nic już nie zagłuszy, nawet lata co mijają.
Dobrych wspomnień czas nie skradnie..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.