❤️˜”*•ڰۣڿ ❤️ Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. Dobry
Boże czy już zawsze przyjdzie nam żyć w takim smutku? Pociesz nasze
strapione serca i daj wiarę, że ta śmierć miała sens… ✬__✬◕✬°
❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
01.12.2024 - Pierwsza Niedziela Adwentu.
Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Robercie . *♥️*.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo wystarczyłoby, że wyciągniemy dłonie i poczujemy ciepło Waszych rąk
Kochani...smutek i ból odeszłyby w nieznane....
Zgłoś SPAM
Mama
.....❤️☆•❤️☆•❤️..... W cieple migocącego płomienia
Zamknięta jest pamięć Ta tkliwa w osłonie miłości i ta w okruchach
wspomnienia....♨️....
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Rocznicowe łzy Robercie kochany...pamiętam
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Smutne rocznicowe światełko dla Ciebie Robercie kochany..śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Serca przepełnione miłością,nigdy daleko od siebie nie odejdą".
(Ellen White) __ Światełko Pamięci niech zawsze Ci płonie Robercie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️ Rocznicowe światełko pamięci.“ Ciesz się w
niebiosach zacnym gronem, Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie
śmiercią zakończone, To nie oznacza zapomnienia.♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Robercie, smutne światełko w rocznicę Twojego odejścia [*]
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Rocznicowe smutne światełko pamięci Robercie ❤️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rocznicowa lampeczka Robercie...sercem i ciepłymi myślami jestem dziś
szczególnie z Twoją Mamą, dziękuję za światełka dla Moich Chłopaków,
pozdrawiam serdecznie Gosia
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czas się nie zatrzymuje, pamięć w nas zostaje, serce ból czuje, wspomnienie
zapomnieć nie pozwala, tęsknota nigdy nie wygasa...pozostaje wiara na
spotkanie Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma gorszego bólu niż świadomość,że to co było,nigdy już nie
wróci..[*].. Światełko Pamięci dla Ciebie Robercie.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.