❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zapalam Wam Kochani światełko wieczornym wspomnieniem ślę księżycową,
srebrną mgłę niech Was otuli, ukołysze i czuwa nad Waszym snem...
Zgłoś SPAM
Mama
════◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ* Światełko mojej Pamięci
║◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ*. Dla Ciebie Skarbie ✿ڿڰۣ
Zawsze płonie ♨❤️♨
✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨
...Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Św Barbaro módl się za Roberta
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(¯♥♥¯) Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć nasza świeci Wam jak złota łuna, która między światami określa
granicę, a blask światełek niesie wspomnienie i zaduma...ważny jest każdy
pamięci płomyczek....
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Robercie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐❤️⭐Oni z nami byli wsparciem,pomocą.I mieli serca pełne
miłości.Dlatego w naszych sercach wciąż żyją.I pamięć o Nich na zawsze
zostanie.Zostawiam modlitwę i swiatełka,Robercie.⭐❤️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zawsze chcemy iść w Waszą stronę, bo cierpimy, gdy nasze serca są
oddalone...swoją wędrówkę możemy zakończyć, gdy uda nam się
połączyć...do spotkania Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Za mało wspólnych dni, za mało pięknych chwil. Wszystkiego tak za mało,
tylko cierpienia tak za dużo; - Światełko Pamięci Robercie.
Zgłoś SPAM
Mama
⭐♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨⭐...Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A
dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci
drogę w Wieczności. A jej ciepło niech Twoją duszę ogrzewa⭐♨ԑ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem, Spoczywaj w pokoju wiecznym.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś wśród lasu szumu, gdzieś wśród wiatru śpiewu...krążycie Kochani
patrząc na świat zapomniany...mimo lęku śmierci...pamiętamy...wciąż
Jesteście wśród nas...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.