☆❤☆ ━ ━ ☆❤☆ ROBERCIE -SERCE SIĘ SMUCI...CO BYŁO
NIE WRÓCI..TERAZ JEST SMUTNY DLA NAS CZAS ((((((*))))))....Z SERCA POZDRAWIAM
TWOICH BLISKICH W TE SMUTNE DNI.... ☆❤☆ ━
━ ☆❤☆ ŚPIJ W SPOKOJU ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Kolorowe światełko do samego Nieba dla Ciebie Robercie w ten smutny dla nas
czas ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie. Adasia.
PAMIĘTAMY.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołami, które czuwają, Jesteście miłości wspomnieniem,
Jesteście w smutku pocieszeniem, JESTEŚCIE.....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
… wtorkowe światełko pamięci dla Ciebie Robercie ... [*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
_____♥_____ BOŻE POMÓŻ NAM SIĘ POGODZIĆ Z TYM CZEGO NIE MOŻEMY ZMIENIĆ
_______♥_______Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma
_____(*)_____ROBERCIE ŚPIJ W SPOKOJU ..MOJA WIECZNA PAMIĘĆ____♥_____
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Wczoraj szczęście było blisko, wczoraj śmiał się cały świat. Dzisiaj
raptem przeszło wszystko, całe szczęście rozwiał wiatr...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
PAMIĘTAMY :-) :-)
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
☼●♥♥♥●☼☼ SMUTNO NAM BEZ CIEBIE ŻYĆ GDY ....SERCE TWE
PRZESTAŁO BIĆ ☼●♥♥♥●☼☼ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO OKRYTE
MODLITWĄ I WIECZNĄ PAMIĘCIĄ ZA DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ NIEOBECNOŚCI
ZOSTAWIAM ..PAMIĘTAM..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko Wiecznej Pamięci dla Ciebie Robercie (*) ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱ ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
Mama Łukaszka Młot
Piękny hołd pamięci.Przejmująca tęsknota i wędrówka po wspomnieniach za
Tymi,którzy odeszli.* Światełko z modlitwą ślę do nieba.*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bądżcie dla smutnych słońcem, dla głodnych chlebem, dla spotkanych
radością, a dla najbliższych niebem....pocieszajcie nas Kochani w tych
trudnych dniach....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
niedzielne światełko Robercie...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko do samego Nieba dla Ciebie Robercie [*]
Zgłoś SPAM
ewelina musioł
są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi,są słowa,które zawsze
wywoływać będą morze łez,i są takie OSOBY,o których zasypie nas lawina
wspomnień! ..
Zgłoś SPAM
mama
...Po głosie Twym wciąż drży powietrze...Lecz odszedłeś po to by żyć...
tym razem będziesz żyć wiecznie...Synku, ja wciąż tęsknię...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie umiera ten, kto tra w pamięci żywych.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.