Jak Ci tam jest braciszku? Brakuje nam Ciebie.Zapalam znicz i zanoszę
codziennie do Boga najwyższego modlitwę za duszę Twoją, prosząc nieustannie
zbawienia dla Ciebie. Spoczywaj w spokoju. Aneta
Zgłoś SPAM
mama
...smutno mi, Boże...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutek ogarnia serce,gdy umiera ktoś bliski,ale uczucie potęguje jeśli z tego
świata odchodzi młoda osoba,taka jak Ty Robercie,który miałeś całe życie
przed sobą,co powiedzieć NIC - tylko płakać[*]
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Aniołku:-) :-)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤❤❤ Wszystkim daj pokój i szczęście Panie, największą łaskę podaruj
w dniu Świętych Obcowania ❤❤❤
Zgłoś SPAM
M ama śp. Roberta i Wiesia Walas
Niech płoną znicze wśród kwiatów a nasze modlitwy będą wśród Was .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dziś płoną znicze, dla Nich te kwiaty.. Dziś nasze myśli są z Nimi...
─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─ MODLITWA W UROCZYSTOŚĆ
WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ─═❀═⊰♥⊱═❀═⊰♥⊱═❀═─
Zgłoś SPAM
Mama Łukaszka Młot
Płoną świeczek szeregi,
Płoną świeczek tysiące,
Powiewają płomyki
Zamyślone i drżące.
Więc płomykiem jak dłonią,
Dłonią ciepłą i jasną,
Pozdrawiamy tych wszystkich,
Których życie już zgasło.
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
Sam smutek Robercie….
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤❤❤...Mały gest takich jak my...nie zapomnimy, palimy świece...naszej
wciąż żywej pamięci przesłanie ❤❤❤...❤❤❤...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
__♥__CISZĄ CMENTARNĄ UKOŁYSANI,Z DALA OD ŻYCIA I ZNOJU,DOBIWSZY WRESZCIE
CICHEJ PRZYSTANI- ODPOCZYWAJCIE W POKOJU__♥__ŚWIATEŁKO OTULONE SZEPTEM
MODLITWY POSYŁAM DO NIEBA TOBIE ANIOŁKU(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko do samego Nieba na ten smutny piatek dla Ciebie Robercie ...
[*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Rozłąka jest naszym losem, [[▄)(✬)(▄]] spotkanie
wielką nadzieją [[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy
[[▄)(✬)(▄]] Śpij [[▄)(✬)(▄]] Spokojnie [[▄)(✬)(▄]] Aniołku
[[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
✞❤✞ Byłeś nam Słonkiem,miłością Dziecino Droga--teraz Jesteś
Aniołkiem u Pana BOGA✞❤✞ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM .W TEN
SZCZEGÓLNIE SMUTNY CZAS ŁĄCZĘ SIĘ MODLITWĄ Z TWOIMI NAJBISZYMI
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Robercie moje smutne światełko do samego Nieba w ten ciężki dla nas okres
...[*]...
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia.
Zawsze pamiętamy ..
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Wyjmijcie z mych oczu obraz rozpaczy, wymarzcie z mych wspomnień tęsknotę,
otrzyjcie z policzka łzy samotności. Pomóżcie mi przeżyć następną
godzinę, utulcie me serce w objęciach skrzydlatych.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W naszych sercach już na zawsze Będziecie głęboko tkwić, jak odległa
gwiazda Swoim blaskiem lśnić...w tych trudnych dniach jak zawsze sercem z
Aniołkową Rodziną - pozdrawiamy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.