kiedy umieramy liczy się tylko miłość . Św. Teresa od Dzieciątka Jezus .
Światełko dla Ciebie Aniołku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pozostały nam tylko wspomnienia ,które serce ranią i tak bardzo smucą .[*]
Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Czasem cicho ktoś odchodzi,i świat ciemny nam się zdaje.Czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę. tu zostaje.W naszych myślach, w naszych sercach,w
naszych najskrytszych marzeniach, jest wciąż obok,
Zgłoś SPAM
HALINA
W BŁOGIEJ CISZY UTULENI...CZEKAJĄ, AŻ SIĘ STANIE I WYJDĄ NAM NA
SPOTKANIE...((*))((*))((*))PŁOMYCZEK PAMIĘCI...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
"Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy".
(Dante Alighieri) Światełko i modlitwę zostawiamy ((*)).
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dla nikogo nie odszedłeś, naprawdę będziesz żył w naszych sercach i
myślach.
Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.
[*][*][*] Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
HALINA
ZOSTAŁA PAMIĘĆ...WDZIĘCZNA PAMIĘĆ O TOBIE...(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Dla Ciebie dziecino moja pamięć i modlitwa. Rafałku.......
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci, którzy żyją nadzieją, ♥♥♥widzą dalej. ♥♥ Ci, co żyją
miłością, ♥♥♥widzą głębiej. ♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥widzą wszystko w innym świetle.Zapalamy znicze za wczoraj i
dzisiaj....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
JESTEŚ NASZYM ANIOŁKIEM KTÓRY CZUWA NAD NAMI ... JESTEŚ MIŁOŚCI
WSPOMNIENIEM ... JESTEŚ W SMUTKU POCIESZENIEM ... JESTEŚ ...... PAMIĘTAM [*]
[*] [*]
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne światełko ofiaruję w dniu 30 listopada i modlitwę dla Ciebie
Rafałku,zgadzam się zawsze z tymi myślami,o których zawsze pisze Twój
Przyjaciel...MODLITWA...
Zgłoś SPAM
(*)
"Dusze sprawiedliwych są w ręku Boga".
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
ZA KOTARĄ SNÓW ZNAJDZIESZ MNIE .... POŻEGNASZ SEN TEN WE ŁZACH ... LECZ
ZNALEŹĆ MNIE MOŻESZ TEŻ NA JAWIE ... TYLKO OCZY WZNIEŚ BO JESTEM BLISKO TU
.... (*) PAMIĘTAM (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
A kiedy noc zapadła cicha,nowa gwiazda zalśniła na Niebie. W niej będą
Ciebie widzieli Ci co Cię znali,co kochali Ciebie.Światełko i modlitwę
zostawiamy....Śpijcie spokojnie....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamięć jest wieczną miłością ,pozostawiamy więc ślady wraz ze zniczem i
modlitwą......
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Szare łzy...Płynące bez końca.A w sercu...Smutek.Żal.Dlaczego...Dlatego że
poszedłeś do Pana i teraz on cieszy się Tobą (*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Pamiętam *
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, którzy są w naszej pamięci nie umierają…Żyją inaczej, ale wciąż
blisko nas czuwają i czekają naszego spotkania…Nasza pamięć i modlitwa...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jeszcze nie w domu, ale już dostęp chwilowy do komputera. Dziękuję z całego
serca za pamięć i znicze dla Anetki. Dla Ciebie Światełko i modlitwę
zostawiamy.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.