KuPamięci.pl

Rafał Sewielski


* 22.04.1988

 

+ 23.12.2010

Miejsce pochówku: Prudnik, kolumbarium na cmentarzu komunalnym

,

woj. opolskie

pokaż wszystkie
wpisy (22)
Licznik odwiedzin strony
88949
Zapalone ponad rok temu
HALINA
POKÓJ TWOJEJ DUSZY...(*)
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Czego pragnę pod choinkę..? Móc przytulic jeszcze raz, chociaż przez chwilkę, tych których już nie ma... (*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi." - Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pokój Ci wieczny w cichej krainie,gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie.Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny POKÓJ CI WIECZNY....Światełko i modlitwę zostawiamy
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚWIATEŁKO DO NIEBA...(+)... ★.¸.★.¸.★.¸.★.¸.★.¸.★.¸.★
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Wszystko na świecie prędko przeminie,Przeminie radość i to,co boli, Minęło szczęście, przeszło cierpienie. A pozostało tylko wspomnienie.Światełko i modlitwę zostawiamy..
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jak wiatr tak zmienny jest los człowieka... Nikt nie wie, co go jutro czeka. Jednych zasmuci,drugich rozweseli, jednych połączy,drugich rozdzieli, lecz wszystko mija, idzie w zapomnienie zostaje wspo
Zgłoś SPAM
Lusia
Modlitwa i lampeczka dla Rafałka,odpoczywaj w ciszy i spokoju...
Zgłoś SPAM
Monika Churska mama Karolinki-babcia Jędrusia
dla Ciebie,Rafałku Kochany....
Zgłoś SPAM
MAMA ŁUKASZA MŁOT
.....jeśli nauczyłeś kochać bliskich, to daj również siłę , aby się z nimi rozstać i zaufać ,że dobrze im u Ciebie........ (*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dzisiaj światowy dzień palenia świec ,więc zapalamy dla Was Nasze Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Niech wzleci z ziemi tej ku niebu dusza Twa... Do Pana, który jej nagrodę wieczną da. ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ...(*)
Zgłoś SPAM
Pamiętamy
Pamiętamy
Zgłoś SPAM
(*)
Życie tylko się zmienia, nigdy się nie kończy...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta ....Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Mikołajkowe najcudniejsze światełka wraz z modlitwą zostawiamy
Zgłoś SPAM
HALINA
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   260   261   262   ...   298   299    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Przyjaciel [*]
30.06.2011