Deszczowe, smutne, środowe światełko pamięci dla Ciebie Rafale ... [*][*][*]
...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥Ci,którzy żyją nadzieją,♥♥♥widzą dalej.♥♥Ci,co żyją
miłością,♥♥♥widzą głębiej♥♥Ci,co żyją wiarą,♥♥♥widzą
wszystko w innym świetle.♥♥♥Zapalamy znicz na wszystkie dni naszej
nieobecności.Pamiętamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
JAKIE SMUTNE ,SZARE SĄ DNI BEZ WAS-ŚWIATEŁKO,MODLITWE ZOSTAWIAM TOBIE KOCHANY
RAFAŁKU
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamiętam ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) Światełko i modlitwę zostawiamy (°)(♥)(°) Niech Dobry Bóg
zawsze Cię za rękę trzyma (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU...CZASEM CAŁY ŚWIAT OZNACZA MNIEJ NIŻ JEDEN CZŁOWIEK KTÓREGO BRAK.
ŚWIATEŁKO ,MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Wysyłam światełka ,tam gdzie księżyc zawsze świeci, a słońce nigdy
nie zachodzi. Gdzie kwiaty pachną Wami, a wiatr otula ciepłymi szalami.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Rafale
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętamy *****
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Kochać Was było łatwo zapomnieć niemożliwe !!!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥ ♥ NIEDZIELNE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nieznana ukołysze Cię noc, Gwiazd dłońmi złotymi, A księżyca
czarodziejska moc, Uczyni Twe sny kolorowymi
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★]Zamknąć oczy i zanurzyć się we wspomnieniach,gdzieś w
ciemności po policzku płynie łza, gdzieś na chwilę pojawi się uśmiech na
mokrej od łez twarzy.Światełko i modlitwę zostawiamy[★][★][★]
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥"Bo zdążyli razem już tyle przeżyć, żeby pojąć, że
miłość jest miłością o każdej porze i w każdym miejscu, ale im bliżej
śmierci, tym bardziej jest intensywna"♥♥♥ Gabriel García Márquez
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci ... [*][*][*] ....
Zgłoś SPAM
mama KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ZABRAŁEŚ ZE SOBĄ SPOKOJNY CZAS,NAM ZOSTAŁY WSPOMIENIA CO TONĄ W
ŁZACH.ŚWIATEŁKO,MODLITWA DLA CIEBIE RAFAŁKU ZA DZIŚ I WSZYSTKIE DNI MOJEJ
NIEOBECNOŚCI
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Rafale ....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po
jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść./Maria
Kallergi/.❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀❤❀
Zgłoś SPAM
HALINA
Pozostały wspomnienia, smutek w sercu,łza na twarzy, modlitwa co wciąż
łączy, miłość,która się nie kończy...
[(¯✿¯)]......... [(¯✿¯)].........
_♣ ♣_♣ PŁOMYK PAMIĘCI...♣_♣ ♣_
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.