Dla nas pozostały po Was...tylko okruszki wspomnień,miłość najbliższych i
pamięć...odpoczywajcie w spokoju...cudne światełko i modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Mijają dni, tygodnie,
miesiące i lata:
- ból, miłość, tęsknota,
pamięć wciąż trwa
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
♥ ♥ ♥ Tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie, Bo
zawsze myślami będziemy przy Tobie!! Jesteś Aniołkiem i czuwaj nad nami!!
Światełko na dziś i za dni mojej nieobecności(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałkowi
Zgłoś SPAM
Lusia
Tak dużo tęsknoty za Wami...śliczne czerwcowe płomyczki wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
ღ✿ღ...*...RAFALE KOCHANY....MOJA PAMIĘĆ KAŻDEGO DNIA...*...ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
,,O Panie mój,rozpal miłość moją ku Tobie,aby wśród burz,cierpień i
doświadczeń nie ustał duch mój.Widzisz jak słaba jestem.Miłość wszystko
może.,,sw.Faustyna"
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Modlitwa i światełko mojej pamięci [*][*][*] dla Ciebie Rafale Kochany
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamieci w Dzień Dziecka dla Ciebie Rafałku Kochany
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Niech Aniołowie śpiewają Wam ,,tam'' pieśni,a Bóg otworzy drzwi do
raju.Niech nasze modlitwy pomogą spać w spokoju,niech pamięć o Was będzie w
sercach przyjaciół i bliskich po wsze czasy...Śpijcie.
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
,MODLITWA NA DZIEŃ DZIECKA BO ZAWSZE BĘDZIECIE NASZYMI MAŁYMI DZIECMI .♥
♥ ♥ ANIOŁKU ♥ ♥ ♥CHOĆ NIE ZAWSZE MOGĘ TU BYĆ TO ZAWSZE PAMIĘTAM
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tylko wspomnienia nam pozostały...pragniemy i chcemy wspominać wszystko i
wszędzie...bo przecież Byliście, Jesteście i Będziecie.....
Zgłoś SPAM
(*)
"Tam, gdzie jesteś, (...) jest dzień, (...),
pewnie śmiejesz się(...),
jeden po drugim spełniasz swoje sny(...)"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Rafałowi ... [*][*][*] ...
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
RAFAŁKU(*)(*)(*)♥ ♥ ♥PAMIĘTAM,MODLITWA I ŚWIATEŁKO DO SAMEGO NIEBA ♥
♥ ♥(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrby
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko" ks. Jan Twardowski.
Dla Ciebie Rafale czwartkowe światełko pamięci do samego Nieba ... [*][*][*]
...
Zgłoś SPAM
bliska śp Michała Kamińskiego
Nawet mnie nie pożegnałeś,
odeszłeś...
Moje serce poszło z Tobą,
moja dusza, moje myśli,
radość, śmiech i spełnienie.
To wszystko poszło razem z Tobą,
Tylko ja nie mogłam IŚĆ.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Za oknem pada deszcz na twarzy odbicie łez za oknem wiatr rozwiewa marzenia na
twarzy deszcze przelewa wspomnienia…Bólu nic już nie zagłuszy, nawet lata
co mijają, Dobrych wspomnień czas nie skradnie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.